Skocz do zawartości
  • 0

Strzelanie przed sylwestrem?! Co wybrać ?!


Mouthes

Pytanie

Chciał bym żeby ktoś rozłożył mi mały stuff do postrzelania przed godziną 0. Chiał bym żeby on był utowrzony z marketów (Biedronka, Tesco, Carrefour, Delikatesy Centrum, Lewiatan) Chodzi mi o coś z poprzedniego roku z tamtych gazetek itd. Jakaś kosteczka i rakietki oraz jakieś duperele Tak do 100zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak naprawde nie wiemy co będzie w tym roku w marketach no ale cóż z tego co było w zeszłym roku to tak:

Biedronka:

-Duży zestaw- masz tu parę fajnych fontann, rakietki nie za duże nie za małe w sam raz do zabawy i troszkę hukówek :) 30zł

-Wyrzutnia Zeus - malutka wyrzutnia + fontanna - 10zł

-rzymskie ognie Kronos - naprawdę fajne do zabawy miałem w zeszłym roku bardzo polecam - 10zł

LIDL:

Zestaw ABC - masz tam pare pierdołek :) 8zł

rakietki BEST - 12 małych rakietek R^ bodajże 15zł

POLO MARKET:

Wyrzutnia Saturn Missle 2x - Klasyk :) 12zł

ALDI:

Petardy CKM 3szt. 7zł

2x Explosive I - 4zł

2x Big Cosair - 4zł

Razme : 100zł

 

Oczywiście w marketach jest ciężko dostać pierdoły do zabawy jedynie w zestawach, spróbuj przejśc się na giełde i tam poszukać tych produktów napewno bedzie taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lidl Polo Market Aldi

Niestety nie mam za bardzo dostępu do tych sklepów w grę wchodzą jeszcze bazarki :)

Tak ogólnie dobry Stuff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jesli chodzi o Tesco to odradzam kupowania tam, dość drogo :/ Jeśli chodzi o delikatesy to nie wiem nawet co mają w swojej ofercie, myślę że najlepiej będzie zakupić sie w Biedronce mają tego nie wiele ale konkretnie poczytaj sobie na forum co robią dane produkty wszystko jest ładnie opisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jesli chodzi o Tesco to odradzam kupowania tam, dość drogo ://> Jeśli chodzi o delikatesy to nie wiem nawet co mają w swojej ofercie, myślę że najlepiej będzie zakupić sie w Biedronce mają tego nie wiele ale konkretnie poczytaj sobie na forum co robią dane produkty wszystko jest ładnie opisane :)/>

 

Rok temu sprzedawałem sam w tesco fajerwerki przez 5 dni i nie było aż tak drogo jak twierdzisz :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rok temu sprzedawałem sam w tesco fajerwerki przez 5 dni i nie było aż tak drogo jak twierdzisz :xmas_tongue:/>

No do najtańszych nie należą, zwłaszcza jeśli porównamy ceny np. do biedronki czy lidla, nie wspominając już o zakupach przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...