Skocz do zawartości
  • 0

Reszta stuffu za około 95-100 zł


velibrum

Pytanie

Witam!
Mam dylemat w co zainwestować 100 zł. Większość stuffu już mam i szukam bardziej czegoś do zabawy, czegoś do urozmaicenia pokazu.
Myślałem nad takim zestawem:
jupiter 25 zł sfinx 25 zł moździerz jw86 25 zł - to kupię ( o ile będzie ) z biedronce
Zostaje 20 - 25 zł Zastanawiam się czy nie odwiedzić sklepu jgs i nie kupić kilku produktów firmy tropic ( ciągle jorge i jorge, więc to byłoby coś nowego )
Jeżelibym się zdecydował kupiłbym:
Petardy K-0201 0,65 PLN - picollo
Petardy K-0201s 0,65 PLN - picollo
Petardy TC-2 2,20 PLN - widow maker
Bateria TB-32 7,00 PLN - phoenix ( polecana na forum )
Bateria TB-37 3,00 PLN - Whistline Snake ( jeszcze się nie spotkałem z tą wyrzutnią :?: )
Bateria TB-8 3,60 PLN - ballet
razem z zakupami w biedronce wychodzi około 92 zł
Czekam na wasze odpowiedzi, czy nie lepiej wydać pieniądze na inne fajerwerki? Chciałbym się jeszcze zapytać czy ktoś miał już Whistline Snake? Bardzo mnie zaciekawiła i kosztuje tylko 3 zł!
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja z Tropica mógłbym Ci polecić wyrzutnie
TB46 Amazing Spectacle (25,-),
TB47 Little Stars (22,-),
TB31 Cobra (11,-),
TB15 Nineshots (12,-).

A jeżeli chodzi o Whistline Snake, mimo że b. tanie to nie polecam bo efekt jest żałosny.
Efekt jest prawie niewidoczny a gwizd ledwo słychać (to ja już głośniej gwiżdże)...
Więc naprawdę nie kupuj, bo nie warto.
Lepiej dołóż 3 zł i kup TB29 Colorful Balls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy ktoś mógłby mi przybliżyć efekt TB29 Colorful Balls oraz TB15 Nineshots? Oraz czy w baterii Cobra są tylko "trzeszczące komety" czy na końcu jest wybuch?

EDIT: Ok, już znalazłem efekt tb29. Być może będę miał coś podobnego, chodzi mi o 150 strzałową kobre, więc ta pozycja raczej odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Colorful Balls - kolorowe kule wylatujące dość szybko --> chwila przerwy --> później na zakończenie ładna srerbna kometa bez wybuchu.
Nineshots - czerwony ogon --> srebrne gwiazdki (mam filmik, ale jest beznadziejnie nagrany...praktycznie nic nie widać).
Cobra - głośne trzeszcące komety bez wybuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutni mam już trochę, więc raczej nie kupię żadnej poważniejszej. Szukam czegoś do zabawy :grin: Zastanawiam się czy nie poczekać do oferty biedronki zamiast zakupów w jgsie nie kupić jakichś nowości o ile takie będą. Ostatnie pytanie - czy Rzymskie ognie 0529-10 10S Star Light Candle rzeczywiście mają efekt srebrnych gwiazdek z hukiem czy są to tylko kolorowe kulki jak w zwykłych rzymskich ogniach? link - http://www.jgs.pl/rzymskie-ognie-052910-p-305.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem te rzymskie ognie jakiś czas temu i efekt był taki sobie.
Był on mniej więcej taki: niewielki huk z kilkoma srebrnymi gwiazdkami.
Mało widoczny, mało rozproszony, ogólnie kiepski.
No ale czego można było się spodziewać po takiej cenie...
Do zabawy te rzymskie też się raczej nie nadają.
Poleciłbym Ci rzymskie ognie Magnolia N2025. Efekt naprawdę niezły i do zabawy jak najbardziej.
Albo jeszcze rzymskie ognie Changing Dragon 0345-20. Efekt pospolity jak dla tego typu fajerwerków, ale dość przyjemny i nadający się do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Myślałem nad takim zestawem:
jupiter 25 zł sfinx 25 zł moździerz jw86 25 zł - to kupię ( o ile będzie ) z biedronce


No to dobrze myślisz :wink: Sprzęcik jest konkretny, ze Sfinxa będziesz bardzo zadowolony; ładne palmy + crackling, a moździerz jak na swoją cenę ma świetne efekty :) Nie wiem jak Jupiter, ale inni forumowicze go polecają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rakiety z jupitera mają podobny efekt do tych z voo doo i są w ogóle do tych z voo doo podobne ale niech sie inni wypowiedzą na temat tego zestawu jupiter bo ja go osobiście nie miałem ale widziałem filmiki tych rakiet :-) jak chcecie to moge zarzucić nie moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Heh ja takie rakiety to na północ zostawiam tak jak i cyrkoblitze a co do tej reszty stuffu to dokup jeszcze jakieś fajne wyrzutnie po 7 strzałów z hestii są fantastyczne sam je pewnie kupie w tym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Heh ja takie rakiety to na północ zostawiam tak jak i cyrkoblitze a co do tej reszty stuffu to dokup jeszcze jakieś fajne wyrzutnie po 7 strzałów z hestii są fantastyczne sam je pewnie kupie w tym roku :D


Dla mnie te wyrzutnie z Hestii (7 strzałowe nie są dobre) miałem kilka 2 lata temu i mi się nie spodobały. Bardziej polecam 7 strzałowe, ale z Jorga typu Babel, Hi tec, Red Meteor, ninja, trole itp. Co do pierdół możesz kupić rakietki voo doo, diabolo, demony. itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mpiwowski mi sie podobała taka niebieska wyrzutnia z niebieskimi strzałami coś jak rzymski ogień a to na prawde fajnie wyglądało dałem na bazarku za nią ok.5 zł chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tak wogóle to whistline snake miałem i... efekt to 6 małych srebrnych kuleczek wylatujących szybko po sobie :lol: (bez komentarza).Stanowczo odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie nie warto kupować petard. Na przykład zainwestuj w moździerz i rzymskie ognie,
plus dodatki takie jak małe pszczółki, lub albatrosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z wyprawy do jgs chyba zrezygnuję. Dzięki za rady, ale jeżeli będą wymienione w pierwszym poście artykuły z biedry to je kupie i wystarczy, bo jeszcze dojdą fajerwerki z konkursu.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Z wyprawy do jgs chyba zrezygnuję. Dzięki za rady, ale jeżeli będą wymienione w pierwszym poście artykuły z biedry to je kupie i wystarczy, bo jeszcze dojdą fajerwerki z konkursu.
Pozdrawiam!


Mi się wydaje, że nie będzie znowu tych samych produktów w biedronce, coś innego teraz dadzą.Lepiej przygotuj sobie jakąś wersję awarayjną :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...