Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Kupować fajerwerki w markecie czy przez internet?


mateo1992

Pytanie

Witam,

Powoli zastanawiam się nad zakupem fajerwerków na tegorocznego sylwestra,mam dylemat czy kupić w listopadzie na sklepie maxsem.pl z rabatem -20% czy w marketach przed samym sylwestrem takimi jak lidl czy biedronka.

Proszę o radę,kwota jaką chcę wydać łącznie z wysyłką to 120zł fajerwerki jakie mnie interesują to wyrzutnie to pojedyńczego odpalenia tzn. ze 3 małe i dwie większe oraz petardy,artykuły różne w tym też może jakiś moździerz?

Zastanawiam się dlatego,że sama wysyłka z internetu wyniesie mnie pewnie jakieś 20zł,a więcej na fajerwerki wydać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bardzo dziękuję za ułożenie:)

Ale myślę,że na maxsemie kupiłbym jednak lepsze wyrzutnie w tej kwocie po tym rabacie.

70616189279463767878.jpg

Oto co ułożyłem,uwzględniając że wspólne kupowanie na tym forum wypali uwzględniłem rabat -25% więc z wysyłką wyszło ~116zł.

Podoba mi się ta duża wyrzutnia,bo ma świetny crackling:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie polecam internet. To co masz dostępne w sklepach to tak zwane "fajerwerki sklepowe" czyli posiadające mniejsza ilość prochu, są dostosowane do norm przechowywania ich w supermarketach itd. Natomiast te które możesz kupić w internecie, są zdecydowanie lepsze pod względem urozmaicenia efektów oraz wagi mieszanki. Jeżeli chcesz postawić na jakość, nie patrz się na supermakrety, tylko zamawiaj z neta ! :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam :xmas_biggrin: zależy w jakim sklepie byś chciał kupić bo w niektórych kupisz tanio i dostaniesz kilka gratisów a przez neta musisz płacić koło 20 zł za przesyłkę wiec na równo wyjdzie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko, że zamawiajac przez internet płacisz jeszcze 23 złote za przesyłkę. Za 2 dychy to już masz wyrzutnię. Więc jeżeli chcesz zamówić za 100 zl z neta to się zupelnie nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...