Skocz do zawartości

TC13 Jumbo M5000 Blue / TC14 Jumbo M5000 Red


gorgol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Miał ktoś może doczynienia z tymi petardami- w opisie jest napisane, że są wielostrzałowe, czas działania 3-6 sek. 48 szt (blue) 24 szt (red) .... jednak proszę zwrócić uwagę na wymiary (duże, ale nie o to chodzi) wersja red i blue mają takie same, ale te 24 szt. red są 2x cięższe od blue, których jest 2x razy więcej ... to taka ciekawostka... ale głownie interesuje mnie ilość tych strzałów bo mam zamiar kupić i red i blue
pzdr.



linki do tych petard : http://www.jgs.pl/petardy-tc13-p-280.html |||| http://www.jgs.pl/petardy-tc14-p-281.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne petardy , tylko , że z jorge`a (CKM).
Jest to taki karabinek zamknięty w petardzie.
Czas trwania jest nidługi , ale petarda (efekt) wart/a swojej ceny.
Kilka głośnych BOOOOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CKM 6szt - 9,80zł
Jumbo Red 6szt. - 11zł

To samo, też pakowane w blisterze, tylko różnica cenowa w hurtowni. Efekt: bardzo głośna lecz krótka seria karabionowa.

Zamiast CKM/Jumbo wziąłbym Explosive VI 6szt za 6,95zł. To samo, tylko nie ma takiego drogiego opakowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku głównie zaopatrzam się na jgs.pl, troche w hurtowni komety i trochę w hipermarketach... 6,95 zł to drogo !! na jgs mam 24 sztuki red za 13 zł, a 48 szt. blue za 8 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,95 zł to drogo !!
Nie wiem jak 6,95zł może być drogo... Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Explosive VI/CKM/Jumbo to te same petardy. Te 24 sztuki po 6 petard, to pakowanie w dużych pudłach. Ty kupujesz, to co pokazali na zdjęciu.

Explosive VI - paczka petard 6szt. - 6,95zł (dobra hurtownia)
Jumbo M500 Red - blister petard 6szt. - 13zł (jgs)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 szt. po 6 w opakowaniu... myślisz, że chodzi o jedną paczkęw której jest 6 szt. ... chyba nie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wziął bym te Explosivy, ale gorgol ma problem z dostępnością produktów Jorga :???:

Na forum gdzieś jest chyba filmik tej petardy trzeba trochę poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moj kumpel mial Explosiv Vll i te CKM to roznica jest tylko taka ze explo sa troche glosniejsze(moj kumpel myslal ze explo to bedzie cos w stylu achtunga, ale po odpaleniu sie troche zdziwil;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...