Skocz do zawartości

09.09.2007 - Łódź - Zakończenie FD4K


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Festiwal Dialogu Czterech Kultur 2007 – 09.09.2007

Okazja – Zakończenie Festiwalu Dialogu Czterech Kultur 2007
Miejsce – Rynek Manufaktury
Godzina – ok. 21:20
Wykonawca – Firma Surex
Długość pokazu – Około 9min
Link do obejrzenia na YouTubehttp://pl.youtube.com/watch?v=7CgAe8LOvwM
--------------------------
Link do ściągnięcia na dysk
http://www.uploading.com/files/WQU35I8G/Ma...h_ogni.wmv.html

Najpierw czekacie kilkanaście sekund później wpisujecie kod i klikacie download. Na koniec ponownie klikacie tym razem w przycisk „Click here to download”
--------------------------
Komentarz – Wspaniały pokaz sztucznych ogni. Bardzo żywiołowy. Tym razem w pokazie dominowały szelki nie wyrzutnie chociaż ich też nie zabrakło. Na początku odpalono kilka ogromnych szelek butterfly. Przy okazji strzelano też szelkami o efekcie peonii i chryzantem. Nie zabrakło też efektu opadającego deszczu i brokatu. Cały pokaz był bardzo dobrze zsynchronizowany z muzyką, która też pasowała do fajerwerków. Co ja będę tu dużo opowiadał. W tym pokazie znalazła się większość popularnych efektów. Zapraszam do oglądania.

PS: Podczas oglądania proponuję trochę rozjaśnić monitory będzie się wam lepiej oglądało.

Uwagi - Przepraszam za słabą jakość filmu, ale musiałem go bardzo pomniejszyć. Oryginalny film jest znacznie lepszy.

Moja Ocena – na 10pkt. daję 8+

Zapraszam do komentowania i oceniania pokazu w skali od 1 do 10.

PS: Proszę nie pisać takich tekstów trzeba było dalej stać. Po prostu się nie dało dalej stać bo byłem otoczony ścianami budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny pokaz, dużo kolorów, wielkie rozpryski, naprawde firma się postarała. Jak dla mnie to 10/10 chociaż mogli mieć jakieś bączki na ziemi czy coś w tym stylu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne efekty , kolorowo, trochę za dużo komet.
Coś kamera niewyrabiała , a poza tym szelki latały bardzo nisko.
Moja ocena 9/10

PS_1
Jak się nazywa ten efekt , że z koła wytworzonego przez czerwoną szelkę , na boki lecą białe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne efekty , kolorowo, trochę za dużo komet.
Coś kamera niewyrabiała , a poza tym szelki latały bardzo nisko.
Moja ocena 9/10


Jak kamera nie wyrabiała. Mówiłem, że ciężko było stać dalej i że jakość będzie zła z powodu dużego pomniejszenia. A jeśli chodzi ci o to, że skaczemy tak od dołu do góry to staraliśmy się wszystko ująć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po prostu szczęka mi opadła :) Nie spodziewałem się, żę ten pokaz będzie aż tak wyśmienity! Świetny początek, przepiękne szelki typu Butterfly, sporo chryzantem + palm, kilka porządnych wyrzutni w tym chyba jedna z efektem Waterfall - efekt, który widać bardzo długo na niebie i powoli się osuwa :wink: Pokazik pierwsza klasa, na pewno na żywo wyglądało jeszcze lepiej :)

9+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Surex to na prawdę jakiś FANatyk. Tryb wachlarzowy działał non stop. Najlepiej na filmie prezentowały się niebieskie i różnokolorowe piwonie. W trybie wachlarzowym świetnie prezentowało się gradobicie craclingu, niebieskie gwiazdy i zabłąkane komety. Finał dość znany - roczłonkowywujące się palmy.

10/10

mogli mieć jakieś bączki na ziemi czy coś w tym stylu
Bączki naziemne, to gdzie mieli odpalić? Między publiką? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Świetny i bardzo długi pokaz :grin: Jak wspomniał Mantis bardzo dużo sekwencji wachlarzowych. Było bardzo dużo profesjonalnych szeleczek i profesjonalnych baterii wachlarzowych. Niektóre wybuchy miały efekt stroboskopu. Ładne zakończenie.
Daje 9+/10

ps. sorry że odświeżam temat, ale dopiero teraz miałem okazję obejrzeć film z pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...