Skocz do zawartości

Komentarze do newsa "Akutalizacja działów"


witus

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie komentować nowy news dostępny na stronie www.fireworks.com.pl , w którym możecie dowiedzieć się o kilku nowościach na stronie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chciałeś to napisałem o_O
news zapowiadał się bardzo dobrze, ale wielkie rozczarowanie po przeczytaniu, zmiany w regulacjach prawnych - mogły zostać te same, ale ok. linki to chyba nie trzeba było wogóle o tym pisać... a jak chodzi o gadgety to faktycznie... zapowiedzieliście tan DOWNLOAD jak zwiastowanie pańskie... a tu co? 5 obrazków... jeden tylko mi się podobał :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewaliście :?: Tapety według mnie są fajne, ale jest problem ze znalezieniem dobrych zdjęć z licencją od użytkowania w ten sposób :sad: No i jest ich 7, a nie 5 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
dobra, chciałeś to napisałem o_O
news zapowiadał się bardzo dobrze, ale wielkie rozczarowanie po przeczytaniu, zmiany w regulacjach prawnych - mogły zostać te same, ale ok. linki to chyba nie trzeba było wogóle o tym pisać... a jak chodzi o gadgety to faktycznie... zapowiedzieliście tan DOWNLOAD jak zwiastowanie pańskie... a tu co? 5 obrazków... jeden tylko mi się podobał :|

Ja też nie chcę narzekać ale zgodzę się tutaj z Fearem ale to się chyba rozrośnie... :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...