Skocz do zawartości
  • 0

Jakim kablem przedłużyć zapłony?


mateyek24

Pytanie

Witam,

jaki kabel kupić do przedłużania zapału elektrycznego od systemu? Piszcie najlepiej link do sklepu czy na allegro jak ktoś będzie wiedział :) Planuję kupić dużo zapałów 30cm i je poprzedłużać w miarę potrzeby. Najlepiej, żeby przewód był w miarę tani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

srq że nie pomogę bo nie wiem, ale mam pytanie gdzie kupiłeś zapały 30cm i po ile? bo że 50cm są to wiem ale 30cm nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam ja łącze zawsze kablem LAN(INTERNETOWYM)

ALBO KABLEM GŁOŚNIKOWYM 0,35mm jest dość tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam dalej, dzięki za odpowiedź. Ważne, żeby taki przewód się nie spalił. Wyczytałem, że dobry był by przewód lekki polowy - wojskowy. Da się go kupić ale tylko w szpulach po 500 m :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może kabel dwu żyłowy kupić, dopasować mniej więcej grubość do tego i zlutować albo skręcić jak kto woli.Ps w systemach jest obiegunowanie czy nie? bo myślę że nie ale mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak podłączasz kabel LAN skoro w nim jest 8 żył?

 

 

Czy ty jesteś taki pusty?

 

Jeśli masz kabel 8 żyłowy to podłączasz 2 żyłami tak?

 

Odpowiedź już dostałeś że najlepiej podłączyć Lanowym to co jeszcze chcesz?

 

Jak byś poczytał trochę forum to byś wszystko wiedział. Wszystko tu jest napisane o systemach o przedłużaniu zapałów i jak to się robi.

 

Kolejnym twoim pytaniem będzie jak wsadzić zapał w kostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ty jesteś taki pusty?

 

Jeśli masz kabel 8 żyłowy to podłączasz 2 żyłami tak?

 

Odpowiedź już dostałeś że najlepiej podłączyć Lanowym to co jeszcze chcesz?

 

Jak byś poczytał trochę forum to byś wszystko wiedział. Wszystko tu jest napisane o systemach o przedłużaniu zapałów i jak to się robi.

 

Kolejnym twoim pytaniem będzie jak wsadzić zapał w kostkę?

Coli zobacz,że to pepes11 napisał że tak łączy.Nie matyeyek24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Coli zobacz,że to pepes11 napisał że tak łączy.Nie matyeyek24

 

Ale ja nic nie mam do pepesa tylko do matejka

 

odkąd pojawił się na forum zadaje pytania na które są już odpowiedzi na forum. Ja też łącze kablem lan oraz wojskowym (używany na poligonach do łączności telefonicznej) i to są najlepsze kable do przedłużania zapałów. Szczerze nie polecam przedłużania tylko kupowanie długich 5m zapałów.

 

Zrozumiałeś o co mi chodzi?

 

I jeśli chłopak ma kabel lan 8 żyłowy i nie wie jak podłączyć zapał 2 żyłami to myślę że nie powinien bawić się pirotechniką

 

No i jeszcze to jak czytam, że przewód może się spalić :) No jak podłączysz pod 230v to na pewno się każdy spali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ja nic nie mam do pepesa tylko do matejka

 

odkąd pojawił się na forum zadaje pytania na które są już odpowiedzi na forum. Ja też łącze kablem lan oraz wojskowym (używany na poligonach do łączności telefonicznej) i to są najlepsze kable do przedłużania zapałów. Szczerze nie polecam przedłużania tylko kupowanie długich 5m zapałów.

 

Zrozumiałeś o co mi chodzi?

 

I jeśli chłopak ma kabel lan 8 żyłowy i nie wie jak podłączyć zapał 2 żyłami to myślę że nie powinien bawić się pirotechniką

 

No i jeszcze to jak czytam, że przewód może się spalić :)/> No jak podłączysz pod 230v to na pewno się każdy spali :)/>

 

Przewód 5x4 też się spali przy 230v?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przewód 5x4 też się spali przy 230v?

 

 

Zadymiaczu ciągle mówię o Lan

 

ciekawe co odpalisz na 5x4 może by odpalił ale nie na amatorskim systemie ale ja takich kabli do systemów nie stosuje

 

 

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra Cooli, nie ma co się stresować :) Po prostu nie byłem pewien poza tym już prawie spałem i jakoś nie myślałem trzeźwo. Jak chcecie to możecie zamknąć czy coś innego zrobić.

 

PS Nie zadaję ciągle pytań, na które są już odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...