Skocz do zawartości

Pokaz Sylwestrowy 2013 - Marcco


marcco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pokaz udał die w 85%. Troszke zawaliła pogoda, zaczęła robić się mgła i kropił deszcz. Z technicznych spraw to były małe przerwy. Nie odpaliła fontanna po stroboskopach, szelka z mozdzierza eksplodowala zaraz nad ziemią. Spowodowało to uszkodzenie przewodów z single shot'ów i w efekcie wystrzelił tylko 1 a nie 4. Nie odpaliła również wyrzutnia mega show od europyro i jedna szelka 2", ale ogólnie jestem zadowolony ;)/>/>

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz udany, aczkolwiek mam kilka uwag. Część ze stroboskopami trwała zdecydowania za długo, publiczność się nudzi przy takiej monotonii. Potem pokaz się fajnie rozkręca, ale mogłeś nieco bardziej urozmaicić efekty. No i już przy 4:40 zaczyna się intensywna strzelanka, która bardzo mi się podoba, efekty są gęste i wyraziste, zajmują kawał nieba. Jeżeli jednak miał to być finał, to trwa zbyt długo. Finał powinien być intensywny, wyróżniać się, podsumowywać pokaz, a nie trwać blisko 1/3 pokazu. Jeżeli nie był to finał, a takowym miały być tylko końcowe salwy i szelki, to za mało wyróżnia się on od poprzedniej części.

Musisz też popracować nad tymi przerwami i w przyszłości ich uniknąć.

Mimo to ogólny obraz jest dobry i myślę że jesteś na dobrej drodze, a potknięcia zdarzają się każdemu, więc nie ma co rozpaczać nad tymi niewypałami, a jedynie zastanowić się, jak ich uniknąć na kolejnych pokazach.

Powodzenia!

 

PS: Proponuję też w przyszłości zmienić muzykę na coś bardziej pasującego do pokazów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa krytyki :)/> Wskazówki będą brane pod uwagę następnym razem. Stroboskoby miała wzbogacić fontanna - niewypał. Co do muzyki to zebrało tlo, które leciało na tarasie, na które nikt nie miał wpływu, wszyscy wyszli ogladać pokaz, oprócz "operatora" :P/> Na swoje usprawiedliwienie dodam że nei był planowany pokaz, miało byc raczej pojedyńcze odpalanie. Jednak 31.12 o godzinie 1:00 zmiana planu i zaplanowanie na szybko "pokazu". Ale co tam. Fajnie bylo, ludziom się podobało, a człowiek uczy się na błędach :)/>

 

Dzięki za komentarz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz fajny muszę przyznać. Te niedociągnięcia następnym razem postaraj się wyeliminować. Stroboskopy strzelam zawsze około 10/15 sek później fontanna też kilka sekund i zaczynam pokaz. Nigdy na szybko nie rób pokazu. I dobieraj muzykę pasującą do pokazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...