Skocz do zawartości

[Kuba18090] Stuff 2013/2014


Kuba18090

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. O to mój suff na na sylwestra. Zakupy robiłem w Biedronce, Polo Markecie, Obi, Carrefourze i Realu. Wydałem około 230 zł.

 

Wyrzutunie:

- Burning Stars

- Thunder

- Colour Talisman

- Mistrzowie Ognia

- Golden Waterfall

 

Rakiety:

-Juwel

 

Inne:

Moździerz: Mistrzowie Ognia

Fontanna: Gold Cracking

Wulkan: Fuji

 

Zdjęcie : https://imageshack.com/i/n10e9lj

 

Zapraszam do komentowania i życzę udanego sylewestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kostki, a co do tej wyrzutni Thunder koniecznie przyprzyj ją jakimiś cegłami od boków miałem w tamtym roku niczym nie przyparłem i po 1 strzale się przewróciła. Później kolega mi opowiadał, że też miał tę wyrzutnię i też mu się wywaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocuje wszystkie wyrzutnie od jakiś dwóch lat, bo właśnie się ta przewróciła mi kiedyś i prosto na mnie, dobrze że się schowałem za drzwami bo nie wiem co by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocuje wszystkie wyrzutnie od jakiś dwóch lat, bo właśnie się ta przewróciła mi kiedyś i prosto na mnie, dobrze że się schowałem za drzwami bo nie wiem co by było.

Heheh pamiętam jeszcze, że śmiesznie to wyglądało bo co 1 strzał obracała sie o 180 stopni z "odrzutu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki, szczerze jakoś nigdy nie ciągło mnie do petard nie wiedziec czemu xd Jestem ciekawy czy nie zawiodę się na tej duzej wyrzutni z Reala - Hestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zakupy w marketach to bardzo dobry stuff. Troszkę szkoda, że nie masz petard ale jeżeli lubisz efekty na niebie, to wszystko dobrze dobrałeś. Bardzo fajny zestaw rakiet, do tego kilka wyrzutni, a na koniec moździerz. Będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie masz bardzo fajne. Tak jak wcześniejsi forumowicze napisali, brakuje tu petard. Ale kto co lubi i ogólnie podoba mi sie twój stuff. Daj znać jak spiszą się te rakiety od kellera bo ciekaw jestem Niemieckiego importera. Bezpiecznego sylwka! :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy pytają się o petardy? Ewidentnie widać że kolega nie lubi petard tylko woli efekt wizualne niż dźwiękowe. Moim zdaniem masz bardziej dobry stuff. Kupiłeś dużo dobrych rzeczy w marketach. Masz wszystko czego potrzebujesz :-D 10/10 BTW ja też nie mam ani jednej petardy w stuffie i oczywiście zapraszam do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...