Skocz do zawartości
  • 0

Pare łączeń lontem-mały problemik


mateo1992

Pytanie

Witajcie,

Robię szwagrowi mały pokazik do łączenia stosuje visco 1cm/s,

Mój problem polega na tym,że nie wiem jak umocować rzymskie ognie z lidla czy mogą być one wokół wyrzutni fire 3 sklejone z nią lub z Mistrzowie Ognia 25 strzałów?

Chodzi mi oto czy nic się nie przypali.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie rób tego, robisz obciążenie (na boki) na wyrzutni w związku z czym może się ona przewrócić oraz podczas wystrzelenia ładunku może on trafić w rzymski ogień.

 

Najlepiej wsadź każdego rzymiaka do jakiejś tuby która jest przymocowana do podłoża lub po prostu jeśli robisz bez podłoża to cegłami obtocz (chyba wiesz o co chodzi) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak wiem,kwestia jest niestety taka,że potrzebuje to połączyć i przenieść w inne miejsce właśnie do szwagra a łączył będę u siebie.

Masz jakiś pomysł?

Może na kartonie przykleić ale z tymi rzymiakami dalej jest problem chyba że po prostu wsadzę w butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej jeśli masz jakąś paletę drewnianą :)

Co do tub nie wiem czy butelka ma w korku taką średnicę i jest wystarczająco duża.

Najlepiej zrób sam tubę weź taki kawał kartonu tak aby jak go zwiniesz był taki dopasowany w miarę do rzymiaka i tak długi do połowy rzymiaka. Sklej to klejem kropelka np i jeszcze warstwę taśmy :) Tuby przyklej za pomocą taśmy izolacyjnej, kilka kawałków po prostu przyklej połowę tego paska taśmy a drugą do podłoża będzie wtedy to taka litera L :) Kilka warstw to utrzyma i tak przyklej wyrzutnie itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na sam początek chciałem podziękować za zainteresowanie się tematem:)

Sawi Twój sposób na pewno jest bardzo dobry ale jest to za dużo moim zdaniem zabawy jak na taki mały pokazik,a ostatnio jestem bardzo leniwy:/

Hmm,piasek to chyba nie najlepszy pomysł a plastikowe butelki w które włożyłbym rzymiaka właśnie chciałbym zamocować tak jak Sawi napisał taśmą sposobem "Litery L" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli rzymskie strzelają jako pierwsze, a kostka jako druga, to śmiało możesz je skleić. Obstaw tylko całość cegłami, aby stała stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jasne że obstawie,a jak nie to okleje na stabilnej desce,

Dzięki veli właśnie potrzebowałem takiej wypowiedzi,bo jesteś w końcu doświadczony nie jeden raz robiłeś pokaz ja zresztą też ale wiesz w życiu są różne warianty,

Dzięki Wszystkim za Pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...