Skocz do zawartości

[dopalacz2012]Pierwszy Stuff w życiu [2013/2014]


dopalacz2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mój stuff będzie zamówiony w Poniedziałek lub wtorek wiec na razie nie mam co pokazać,ale mam małe pytanko ponieważ w moim zamówieniu nie znalazły się żadne moździerze i rakiety chciał bym kupić jedno lub drugie lub jak się uda obydwa i teraz tak przeglądam katalog z biedronki na którym są fajerwerki za 29,99zł i teraz tak mam do wyboru moździerz lub rakiety co bardziej polecacie??a może lepiej kupić coś w tesco??

 

Link do katalogu: http://gazetki.biedronka.pl/g235,przywitaj_nowy_rok.html#/Przywitaj%20Nowy%20Rok/14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 30 minut temu poszło zamówienie mojego stuffu,nie jest one duże ale jest to pierwszy raz kiedy robię stuff i zamawiam fajerwerki dotychczas kupowałem normalnie w sklepie(już nigdy)oto co zamówiłem:

 

Wyrzutnie:

-TXB604 Magma

 

Petardy:

-P0003 Żuki(6.szt)

-PXG101 Motyle(12.szt)

-2x P1253 Jumbo(20.szt)

-2x PXP201 RC1

-2x PXP203 Degeneration

 

Rakiety:

P8064S Syriusz(6.szt)

Inne:

Lont Visco 1cm/s 2mm

 

Za całość zapłaciłem około 53zł z wysyłką

 

Ogl w tym roku stawiałem na zabawę oraz ilość,zamiast Degeneration miał iść 5 paczek Explosive II ale ktoś dosłownie 1 minute przed mną kupił :xmas_dry:/> wiec musiałem zamienić a zamiast Wyrzutni Magma miała iść wyrzutnia Backyard Fun ale również się spóźniłem.

 

Jak dojdzie paczka to dam zdjecia i video

 

Kupię jeszcze moździerz i rakiety z biedronki :fireworks:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie dotarło do mnie godzinę temu tak to razem wygląda:

http://zapodaj.net/d8cb0322c128e.jpg.html

 

Dam jeszcze wideo ale to trochę później

 

Jak już mówiłem kupię jeszcze moździerz z biedronki i może jakieś duperele typu piszczące rakietki itp

 

Wiem że jest bardzo mały ale z kasą było kiepsko w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff maly ale huczny jak dokupisz cos jeszcze to bd git nie mowiac ,ze teraz jest zle.

 

Mam pytanie testowales te petardy degeneration i napisac do czego mozna je porownac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...