Skocz do zawartości
  • 0

Sklep internetowy


Maaciek

Pytanie

Witam piromaniaków ;]

 

Potrzebuje dobrego sklepu na zakup fajerwerków przez internet . Tak wiem,ze późna pora ale dopiero teraz sie obudzilem.

 

Myśłałem ,nad TOP10 - https://fajerwerkimarket.pl/ . Duzo towaru ,ceny dobre. A Wy co mi polecicie ?

 

 

Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Taka wiadomość żeby nie było zdziwienia, cytuje BigFun - ''Ostatnim dniem składania zamówień z gwarancja przyjęcia do realizacji jest środa 18 grudnia. Zastrzegamy sobie prawo anulowania zamówień, które wpłyną po tym terminie'' Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie FireWorld lub TanieFajerwerki - masz czas do 25 Grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Taka wiadomość żeby nie było zdziwienia, cytuje BigFun - ''Ostatnim dniem składania zamówień z gwarancja przyjęcia do realizacji jest środa 18 grudnia. Zastrzegamy sobie prawo anulowania zamówień, które wpłyną po tym terminie'' Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie FireWorld lub TanieFajerwerki - masz czas do 25 Grudnia.

Dlaczego wprowadzsz ludzi w błąd ? Jesteś jakiś chory ? Na bigFun spokojnie możesz do 23 zamawiać i śmiało bierz z Bifuna bardzo fajny sklepik :] a co do CB Mr.Artur to naprawde szkoda słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Załoga sklepu wyraźnie poinformowała, że 18 Grudnia jest ostatnim dniem składania zamówień z gwarancją przyjęcia. 23 Grudnia to termin do którego wysyłają paczki z pewnością, że dojdą do klienta przed sylwestrem.Źródło http://www.sklepbigfun.pl/ Iż z tego co czytam nie ma kontaktu ze sklepem a czas realizacji zamównień to 4 dni robocze to po co ryzykować? Proponuję najpierw czytać ze zrozumieniem a potem mnie oceniać kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście polecam fireworld na którym jest fajna promocja, którą możesz wybrać sam, oraz bardzo fajne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...