Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc przy zestawie za ~ 200zł Hestia, Piromax, Super Power


Firestorm

Pytanie

Cześć. Organizuję sylwestra wiec znajomi zrzucają się także na fajerwerki, ja musze je kupić. Mam problem z wyborem. Chciałbym juz zrobic sobie listę gratów za około 200zł. Mieszkam w wawie, więc w okolicy z hurtowni mam hestie na puławskiej, piromaxa tez z okolic bemowa i superpower.

Narazie odrzucam sklepy typu Carrefour i Makro, bo forumowicze piszą że jednak ceny są wygórowane. Mam już dość spory zapas FP3Big i TXP859Bang (btw. Triplexy polecam w przeciwieństwie do innych opini. W tym roku porządnie walą) więc raczej interesują mnie rakiety, kostki, moździeże i cyrkoblitze. Cena to około 200zł. Wolałbym wszystko raczej z jednej firmy, żeby nie latac po sklepach jeżeli to mozliwe natomiast jeżeli powiecie że np z SS jest super rakieta a z Hesti moździerz to pojade tu i tu ;)

Ogólnie chciałbym dobre rzeczy, żeby były z 3 zestawy rakiet, z 2 baterie, 2 zestawy moździerzy i jakies 3 paki cyrkoblitzow. Oczywiście żeby każdy produkt coś reprezentował a nie suche lecące kolorowe kulki.

 

Dzięki z góry za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W tym przypadku zajrzyj do siedziby sklepu taniefajerwerki.pl. Znajdziesz tam fachową pomoc oraz interesujące produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...