Skocz do zawartości

[WojtekPirotechnik]Stuff 2013/2014 :)


WojtekPirotechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w kolejnym roku.W zeszłym roku mój stuff był średni, w tym roku uważam, że duużo lepszy !

Jestem naprawdę zadowolony ze swojego stuffu , uważam, że pieniędzy nie można było lepiej wydać :P

A oto co w tym roku:

-Super Show 6 JW91

-2x Guliwer SM9858

-Opakowanie JR05 Whistling Moon Travellers(144 sztuki)

-2 opakowania Żuków (40szt.) i 2 opakowania po 6 sztuk

-2x Multicolour T6238(2 opakowania, 24szt.)

-4x Fontanny TXF778 (16szt.)

-3x FP3 Small i w 4 paczce 20szt.

-Paczka FP3 New

-Korsarz P1203

-Kongo FC3001

-5x OSA

-3x Saturn Missiles(T2548)

-2x Ballet(TXB228)

-7x K0202

-16x K0201 ! :)

-Backyard Fun

-Zestaw Planet z Biedronki

-Macrocosmos III

-Fontanna Happy

-8x Explosive I

-4 duże Cyrkoblitze(P7021 i kolejne numery)

-Paczka Cyrkoblitzy małych(P7025)

-3x Grusel Feuer

-2x Wirująca Petarda

-5 rzymiaków od Kellera

-do tego nie ma na zdjęciu, ale 2m lontu 1cm/sek. i prawie 5m 10cm/sek.

Zakup był podzielony na 2 części, pierwsza na wyprzedaży na BF w styczniu, druga w październiku na promocji z zestawami za daną kwotę.Było jeszcze trochę więcej, drobnicę już wystrzelałem :P Na całość wydałem, włącznie z przesyłkami ok.230zł, raczej trochę mniej(nie jestem w stanie dokładnie policzyć)...Taniej chyba się nie dało :D Zamawiałem obydwa razy z kumplem więc zestaw promocyjny poszedł do mnie, przesyłka na pół :) Jest dużo zabawy, jak i rzeczy na północ, także jest chyba elegancko w tych pieniądzach.

Fotki:(po kliknięciu w miniaturkę otwiera się zdjęcie w pełnym rozmiarze)

7b57a070b5f0.jpg

70b3087f6088.jpg

718b5b6a002d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe Wyrzutnie są ? Są

Konkret jest ? Jest

Zabawa jest ? Jest

 

Czego chcieć więcej ? Teoretycznie brak rakiet ale mam cichą nadzieję, że odwiedzisz Markety :] 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę ładny stuff kilka wyrzutni z dobrym efektem zabawki petardy prawie wszystko jest. A rakietki kupisz gdzieś prócz tych małych co masz. Dobrze rozplanowana kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa.Nie no Panowie, już nic nie dokupię :P I tak wydałem więcej niż zamierzałem ;) Cały dzień strzelania, jak nie dwa i tak mam :D Rakiety-fakt, może i coś by się przydało, myślałem o rakietach, ale raz, że kasa, a dwa zastąpię to poniekąd cyrkoblitzami i rakiety nie są moim głównym priorytetem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy inwestuje swoje $$ wg. swojego uznania, dlatego ja oceniam stuff pod kątem ogólnym-merytorycznym. Masz co wysłać w niebo, czym zabić nude. Stuff różnorodny, bogaty w sprawdzone produkty.

Oprócz tego podoba mi się przejrzystość Twojego postu, nie chodzi o wyśrodkowanie, ale o wstęp, liste i zdjęcia. Wszystko to tworzy całość, którą z przyjemnością się ogląda i komentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy inwestuje swoje $$ wg. swojego uznania, dlatego ja oceniam stuff pod kątem ogólnym-merytorycznym. Masz co wysłać w niebo, czym zabić nude. Stuff różnorodny, bogaty w sprawdzone produkty.

Oprócz tego podoba mi się przejrzystość Twojego postu, nie chodzi o wyśrodkowanie, ale o wstęp, liste i zdjęcia. Wszystko to tworzy całość, którą z przyjemnością się ogląda i komentuje.

Dziękuję.Jak przygotowywałem post, właśnie o tym myślałem.O "prostocie" i przejrzystości.Jestem pocieszony, że mi się to udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...