Skocz do zawartości
  • 0

Kiedy przesyłka dojdzie ?


Sawi

Pytanie

Witam, mam taki problem, ponieważ zakupiłem fajerwerki przez internet na BigFun na e-mail przyszła wiadomość, że zamówienie zostało poddane realizacji, ale e-mial z wiadomością do sprawdzenia statusu wysyłki nie przyszedł.

 

Zamówienie zostało złożone 2013/12/10 07:42 i teraz nie wiem bo jest wysyłane w ciągu 2 dni roboczych.

 

Czy ktoś z Was tak miał, może wystarczy poczekać, czy lepiej zapytać firmę o wysyłkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja tak mialem pszesylke przyslali bez powiDomienia rze jest wyslna nieprzejmuj sie mi przyslali w 1 dzien z 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sory ze pisze jedno pod drugim ale ja by sie upewnic do nich zadzwonilem podalem adres i cos jeszcze i powiedzial rze wyslali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, mam taki problem, ponieważ zakupiłem fajerwerki przez internet na BigFun na e-mail przyszła wiadomość, że zamówienie zostało poddane realizacji, ale e-mial z wiadomością do sprawdzenia statusu wysyłki nie przyszedł.

 

Zamówienie zostało złożone 2013/12/10 07:42 i teraz nie wiem bo jest wysyłane w ciągu 2 dni roboczych.

 

Czy ktoś z Was tak miał, może wystarczy poczekać, czy lepiej zapytać firmę o wysyłkę ?

 

 

Poczytaj sobie chłopie troszkę forum. Bo już to było wałkowane. Temat zamykam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...