Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnia Tajfun + .... ?


baston88

Pytanie

Witam,

 

Potrzebuję dopełnić arsenał i na koniec zostawiłem sobie wyrzutnie. Mam do wydania +/- 200zł, i myślałem o 2 lub 3 wyrzutniach. Myślę o Tajfunie - z tego co widzę to około kosztuje 150zł i może do tego jakaś fajna wyrzutnia kątowa, tylko właśnie jaka??

 

Alternatywą dla Tajfuna mogło by być Garden City GWM6491 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kątówkę to mogę ci polecić JW90 Show of fireworks ma 3 serie po 3 strzały kosztuje ok 40zł pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kątówkę to mogę ci polecić JW90 Show of fireworks ma 3 serie po 3 strzały kosztuje ok 40zł pozdrawiam :)/>

 

No właśnie oglądałem filmiki i średnio to robi wg mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobacz sobie

jw4050 columbus

lub jw 90

columbusa mam w tym roku tak jak i jw90 lecz jw90 mial kolega i byla swietna polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co byście powiedzieli na takie coś: Tajfun + JW90 oraz/lub rakiety Meteor regn N3502(J), w BF 38,99zł

 

Za małolata miałem taką rakietę "Meteor" i pamiętam, że miała ładny duży rozbłysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co byście powiedzieli na takie coś: Tajfun + JW090 oraz/lub rakiety Meteor regn N3502(J), w BF 38,99zł

 

Za małolata miałem taką rakietę "Meteor" i pamiętam, że miała ładny duży rozbłysk.

Ja bym raczej brał rakietki, ale nie wiem co to za wyrzutnia ta JW090 bo nie znalazłem na bf chyba że jest w innym sklepie.

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nawet fajna ta kostka zależy czy tobie się podoba

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)/>

 

 

No właśnie podobają mi sie efekty takie jak ma Tajfun, Magic Sky SB-49-03 i Garden City GWM6491 - to takie z większych kosztek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nawet fajna ta kostka zależy czy tobie się podoba

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)/>/>

 

Dobra bo zbytnio kombinuje xD . Z mniejszych kostek biorę TXB592 Sky Brocade i takie efekty mi się podobają, z coś droższych muszę wybrać jedną, a mam dylemat między Tajfun, Magic Sky SB-49-03 (/z tym że tej nie ma dostępnej na maxsem:( )i Garden City GWM6491. Tylko teraz pozostaje kwestia zamówienia, bo raczej nie dostane takich kostek w jednym sklepie (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ostatecznie wymyśliłem dwie wersje

 

1 - Tajfun + TXB592 Sky Brocade

2 - PXB3503 Pro Fire orange + TXB592 Sky Brocade + Bateria SM8161

 

Jeszcze sie waham czy nie zamienić czegoś na IGNIS TXB259

 

Który wariant będzie fajniejszy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym wzioł drugi wariant bo więcej zabawy jak nie robisz pokazu to weź drugi

 

 

PozdrawiaM Kamilox :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak myślicie w jakiej kolejności odpalić te trzy wyrzutnie Bondgirl, superbomba i predator?

Chyba najlepiej będzie właśnie w takiej kolejności jak podałeś według mnie :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Noi ładnie dupło :D Trochę dziwnie strzelał bondgirl, dość nisko że niektóre ładunki spadały na ziemie, ale efekt ok. Najwiecej zamieszania zrobił predator :D Warty ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...