Skocz do zawartości

"Przygody" z policją


mateyek24

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem dwie.

 

1. Odpaliłem akurat rzymski ogień, w ciemnej uliczce, miedzy blokami, a akurat przede mną wyjechali. Skończyło się upomnieniem, ale następnym razem gdyby mnie złapali to 1000zł mandat.

 

2. Chciałem odpalić trzeszczącą kulkę na ziemi, lecz coś było nie tak z lontem, wieć z kolega razem kucaliśmy i naprawialiśmy to, na chodniku, przy "szybkiej" drodze, lecz u mnie to tam mało aut jeździ, a po bokach tylko duże firmy, aż tu nagle wyjeżdżają z lasu, i zaczeli Nas przeszukiwać itp, bo myśleli, że coś z narkotykami, ale gdy im powiedziałem kiedy tylko można odpalać, a ja na szczęście tego jeszcze nie zrobiłem to wypuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś zgłosił to że rakietkę odpaliłem i po 3 dniach przyjechali ale jak to "polska policja" pusta powiedziałem im że szpaki straszyłem(było ciemno) dostałem tylko upomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to pikus

chłopaki powyłapywali za 1 petarde (słownie jedną) po 2 tys zl grzywny i 2 lata zakazu stadionowego.

Wiec Wasze opisy..

 

Ja jestem tylko normalnym "blokowym" chłopakiem, nie kibicem, czy jak mogę tak powiedzieć Kibolem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ole to my kibole heheh :)

a powazniej poprostu napisałem, że przejscia z psami sa dosc wzgledne dla jednego mandat 100 zl to sporo a dla innego jak policja na Twoich oczach zawija 5 osob i wlepia im w sumie 10tys zl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowaliśmy we wrześniu pokaz na zakończenie lata, a z racji tego że dużo przestrzeni nie było to strefa umieszczona była na takiej malutkiej polanie między krzakami. SM kręciła się bo to wkońcu impreza masowa. Podjechali pod nas i wypytywali co my w tych krzakach robimy. :D Mimo wszystko wyglądało jakby szukali pretekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na placyku koło bloków kolega petardy dał itp (przed 31) jeden rzucił big jumbo na ślizgawke i rzymskimi sie strzelaliśmy i nagle usłyszeliśmy że jadą uciekaliśmy i jednego kolege złapali ale nic nie miał i mu powiedzieli żeby nam powiedział żebyśmy nie strzelali bo mandaty będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co psiarnia wyprawia na meczach lub na wyjazdach to przechodzi ludzkie pojęcie, kto jeździ to wie. A potem się dziwić z czego sie bierze taka nienawiśc do policji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ja raz z kolegami rzucam FP3 i nagle psy zza zakrętu zaczeli nas gonić ale uciekliśmy.

2.Po szkole poszliśmy postrzelać i ktoś chyba zadzwonił na psy bo zaczeli wokół osiedla jezdzić ale nic od nas nie chcieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komfortową sytuację , bo ulica jest 30-40 metrów od miejsca w którym strzelam i jak widzę że jadą to w długą daje w krzaki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega za odpalenie racy dostał grzywne i zakaz stadionowy :( A mam pytanie jak sie ma sprawa tego typu: W sobote jest marsz anty-komuna i mam zamiar wziąść flare i pare FP3 i czy policja cos może mi za to zrobić jak mnie przeszukają, albo zobaczą że mam odpaloną flare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega za odpalenie racy dostał grzywne i zakaz stadionowy :(/>/> A mam pytanie jak sie ma sprawa tego typu: W sobote jest marsz anty-komuna i mam zamiar wziąść flare i pare FP3 i czy policja cos może mi za to zrobić jak mnie przeszukają, albo zobaczą że mam odpaloną flare?

Jak jesteś dorosł to mandat możesz dostać a jak nie to możesz kuratora najwyżej dostać i oczywiście wszystko ci skonfiskują

 

 

PozdrawiaM Kamilox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...