Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

STUFF 2014 - Co sądzicie?


Belick

Pytanie

Witam.

Chciałbym was zapytać, co sądzicie o moich fajerwerkach na rok 2014.

Inwestowałem bardziej w petardy hukowe, a nie wyrzutnie.

Petardy:

- PIRATKA P1000: x2

- FP3: x2

- FP3/JCO5: x3

- JC04 BIG CORSAIR: x2

- K0203-5 PIRAT 5sztrzał

- K0204H EXPLOSIVE IV: 2szt

- P1255A Big Jumbo

- MAGNUM K0204

Rakiety:

- Diabolo JR1: x2

- Diabolo JR4

- TXR871 GEMINI RAKIETY

- BEST DR4: x2 (Czekam na nie w Lidlu.)

Wyrzutnie:

- JW92 - KORSARZ (Jeszcze nie mam, ale kupię w markecie.)

 

Proszę o wypowiadanie się, pozdrawiam. :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

zamiast tylu petard i rych rakietek dokupilbym jeszcze wurzytnie bo po co ci tyle pier**l jak akorat na godzine 00;00 bedziesz mial 2 wyrzutnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zamiast tylu petard i rych rakietek dokupilbym jeszcze wurzytnie bo po co ci tyle pier**l jak akorat na godzine 00;00 bedziesz mial 2 wyrzutnie :D/>

No tak, ale mnie mało ciekawią wyrzutnie, ponieważ po północy na niebie nie będę wiedział gdzie patrzeć :D Dlatego tyle hukowych. Kupię w lidlu jeszcze wyrzutnie JW92 - KORSARZ :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fajnie, że wziąłeś JW92 bo jest to ładna kostka. Lecz twoim miejscu o ile cię stać dokupiłbym jeszcze wyrzutnie New Generation 12 - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widać , że lubisz petardy i bardzo dobrze ja też lubie :)/> . Akurat na godzine 00:00 będziesz miał dobrą wyrzutnie , a co do stuffu to mi się podoba

Czekam na fotke :)/>

Tak jak chciałeś, zdjęcie robione na szybko, które nie zawiera jeszcze Rakiet BEST DR4 oraz Wyrzutni JW92 - KORSARZ. :)

Pozdrawiam.

http://zapodaj.net/4efc869120ffa.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dlaczego pod zdj. Jest data 2004r. ?

Data 2004 jest z tego powodu, że mam włoski aparat i nie wiem gdzie to zmienić, zwisa mi to. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff jest w porządku jeżeli lubisz zabawę ;) Jeżeli miał bym ci coś doradzić i masz jeszcze fundusze to dokup jakieś kostki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff jest w porządku jeżeli lubisz zabawę ;)/> Jeżeli miał bym ci coś doradzić i masz jeszcze fundusze to dokup jakieś kostki ;)/>

Mam nadzieję, ze dam radę zakupić kostkę JW92 - KORSARZ w markecie i jeszcze BESTY DR4. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

też czekam na besty z lidla :) miałem je w tamtym roku i nie dowierzałem , że za 12 zł można kupić takie fajne rakietki :) a stuff bardzo fajny ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Całkiem przyzwoicie tylko zabrałbym jeszcze jedną małą kostke i będzie stuff b.dobry.Pozdrawiam

 

 

 

endriu123457 :67675:/>

Postaram się dokupić kostkę JW92 - KORSARZ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

myślę że lipnie to troszke zrobiłeś , może się stać tak...że np fp3 rozerwie te inne petardy zanim te wybuchną :xmas_sad: jakbyś miał lont to sprawa by wyglądała dużo lepiej :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jedni wolą kupić pełno wyrzutni z 20-30 sekundowymi efektami i nudzić się do godziny 0, a drudzy bawić się przed 00:00 w trakcie i po. Od zawsze wolałem stuffy "do zabawy" i ten również mi się bardzo podoba 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff 9/10 nie będziesz się nudził ja też lubię takie zestawy dlatego w tym roku kostek mieć nie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...