Skocz do zawartości

SP2000 - zestaw baterii


brakos

Rekomendowane odpowiedzi

SP1000 wprowadziłem w drugim temacie. Tutaj macie dla porównania SP2000, czyli to co wykorzystamy w tym roku w sylwestra.

Tutaj już mamy niezłą siekę ;-)

 

Zestaw baterii - 6 szt.; efekty: 1. czerwony ogon w czerwoną peonie z błyskami, zielony ogon w purpurową peonie z zielonymi błyskami, złoty ogon w srebrną palmę + trzaski, czerwony ogon w czerwone błyski i srebrne rybki, zielony ogon w czerwony opadający deszcz iskier, 2. czerwony ogon w czerwoną palmę z białym błyskiem, zielony ogon w zieloną palmę z trzaskami, złoty ogon w czerwoną palmę z czerwonymi błyskami, złoty ogon w trzaskające i opadające zielone liście, złoty ogon w wierzbę z niebieskimi gwiazdkami, trzaskający ogon w trzaski i zielone błyski, 3. czerwony ogon w czerwone liście, złoty ogon w złotą palmę, czerwony ogon w niebieskie rybki, zielony ogon w purpurową palmę z trzaskami, czerwony ogon w srebrną palmę, złoty ogon w srebrną palmę, 4. czerwony ogon w czerwoną palmę i srebrną chryzantemę, zielona plama w srebrną chryzantemę, żółty ogon w srebrną chryzantemę, 5. czerwony ogon w zieloną peonie i złote błyski, zielony ogon w srebrną palmę i trzaski, 6. srebrny ogon w srebrną palmę, złoty ogon w złotą koronę, złoty ogon w niebieskie rybki, czerwony ogon w czerwoną peonie, zielony ogon z trzaskami w palmę z zielonymi błyskami; czas: 300 s

 

http://www.youtube.com/watch?v=TwBphLtmc1I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale na prawdę dla ciebie to sieka? Ten cały zestaw to jakaś kaszana :) już lepiej kupić kilka innych kostek i połączyć lontem co nie jest trudne. Nie wiem jaka jest cena tego zestawu. Ale dla mnie zestaw jest marny, za te pieniądze można złożyć coś ekstra, z piorunującymi efektami robiącymi wrażenie na widzach. Tu nic nie zrobiło na mnie wrażenia, usypiałem oglądając ten film :) to tyle ode mnie. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...