Skocz do zawartości

Zakładanie zapału do wyrzutni


DawidPirotechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robię tak samo jak ty i ani razu się nie zawiodłem na tym sposobie:) polecam ten sposób. No chyba że jeszcze qm to wiadomo.Może jeszcze opaski zaciskowe ale nie jestem pewien co do tego czy to się sprawdzi w praktyce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid na forum już o tym było wiele razy. Pierwszy sposób taki jaki mówisz. Drugi to samo tylko trytytka + tasma izolacyjna a 3 sposób nie polecany amatorom takim jak ty (bez urazy) odrywasz papier z kostki dobierasz się do dziurki, powiększasz ją wyciągasz lont i wkładasz zapalnik do dziurki. Na koniec zaklejasz taśmą i heja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od produktu:

 

a) jeżeli wyrzutnia posiada QM z opóźnieniem na visco, to wyciągasz visco i w jego miejsce wsadzasz w QM zapał

 

b) jeżeli wyrzutnia posiada jedynie visco doprowadzone do rurki, to wyciągasz lont, rozkręcasz delikatnie śrubokrętem dziurkę po loncie, wsadzasz tam zapał i zaklejasz całość taśmą

 

A jak chcecie inaczej kombinować, to kombinujcie, tylko po co, skoro te sposoby są tak proste, że każdy sobie z nimi poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wystarczy trochę poszukać i szanowny pan ma wszystko:

 

 

 

 

http://www.youtube.c...d&v=uvx6c9dehUw

 

 

 

 

 

endriu123457

 

Użytkownik podał na tacy link...

 

No wiem dzieki wszystkim tak zrobie jak "velibrum" napisał wink.gif

 

Nie skorzystałeś z linku , zrobiłęś jak "velibrum"

 

myśle ze temat dla nie których bedzie pomocny

 

tu macie filmik jak najlepiej połączyc zapał z wyrzutnią

najlepsze łączenie do pokazu bo nie ma opuznien

 

http://www.youtube.c...d&v=uvx6c9dehUw

 

Teraz dajesz ten sam link co dał Użytkownik w/w ..

Bez sensu

edit: temat został scalony z innym i dlatego ten link trafił tutaj. Najsmieszniejsze jest to że autor tematu sam sobie odpowiada w temacie :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...