Skocz do zawartości
  • 0

Stuffik 2013 - POMOC.


Bercek

Pytanie

Witam.Chciałbym sobie kupić stuffik za 40zł . (Same pierdoły) - petardy,art.różne,rakiety.A potem jeszcze wyrzutnie w osiedlowych marketach.Petardy chciałbym kupić w sklepie piratka ( http://www.piratka.pl/index.php ) Bo ten sklep jest blisko mojej miejscowości .Mógłbym się wybrać raz w weekend na zakupy . Więc przesyłka mnie nie dotyczy bedzie odbiór osobisty . Tak wieć chciałbym byście ułożyli mi stuff na sylka za około 30-40 zł i napewno muszą być petardy FP3 .Rok temu miałem tylko dwie sztuki tych petard i są zajebist* !

 

Z góry dzięki . Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Napisali mi, że na stronie dane są nieaktualne, mam świeży cennik z konkretną ofertą.

Trochę posiedziałem i moje pomysły są takie:

 

1. Bateria 288-strzałowa

 

http://www.youtube.com/watch?v=tGHlYg2c6Yg&feature=youtu.be

 

Nieźle wygląda co nie?

 

2. Bateria 100-strzałowa - bardzo mi się podoba:

 

http://www.youtube.com/watch?v=EnZbj8pm4xU

 

3. Fontanna stożkowa, symbol P3203.

 

Zerknijcie, oceńcie, ewentualnie coś zaproponujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nic nowego ci nie napiszę – pozycja jeden na wypasie, to już fajny pokaz, przecież coś takiego przy takiej imprezie wystarczy, ewentualnie jakieś petardy bym do tego dokupił. Ale te kolejne pozycje – 2 i 3 również sensownie wybrałeś. Jeśli macie tyle kasy to śmiało – wyjdzie z tego na pewno fajny pokaz. I zainwestuj w te petardy – niby dodatek, ale efektowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cóż... szkoda, że tak mało osób chce pomóc, ale mniejsza z tym - kupiona będzie pozycja 2 i 3.

Do tego chcę wydać ze 300 złotych na jakieś petardy. Na pewno sznur petard SP1012, petarda lontowa - SP1004. I coś do tego dołożymy.

W tym roku nagramy pokaz - sami zobaczycie co nam wyszło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cóż... szkoda, że tak mało osób chce pomóc, ale mniejsza z tym - kupiona będzie pozycja 2 i 3.

Do tego chcę wydać ze 300 złotych na jakieś petardy. Na pewno sznur petard SP1012, petarda lontowa - SP1004. I coś do tego dołożymy.

W tym roku nagramy pokaz - sami zobaczycie co nam wyszło ;-)

 

Jeśli chcesz coś konkretnego z petard to zamów je u Czarodzieja na PiroPolska.cba.pl Tam masz Silne petardy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może i lepiej - pokażd jakieś filmiki, żeby zobaczyć jaki efekt.

Masz coś? W sklepach pojawia się coraz więcej fajerwerków, ale dobrze, że temat załatwiłem już wcześniej.

Zostało jeszcze tyle przygotowań, że szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...