Skocz do zawartości
  • 0

Stuffik 2013 - POMOC.


Bercek

Pytanie

Witam.Chciałbym sobie kupić stuffik za 40zł . (Same pierdoły) - petardy,art.różne,rakiety.A potem jeszcze wyrzutnie w osiedlowych marketach.Petardy chciałbym kupić w sklepie piratka ( http://www.piratka.pl/index.php ) Bo ten sklep jest blisko mojej miejscowości .Mógłbym się wybrać raz w weekend na zakupy . Więc przesyłka mnie nie dotyczy bedzie odbiór osobisty . Tak wieć chciałbym byście ułożyli mi stuff na sylka za około 30-40 zł i napewno muszą być petardy FP3 .Rok temu miałem tylko dwie sztuki tych petard i są zajebist* !

 

Z góry dzięki . Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Za dużo nie masz przeznaczone na te zakupy, ale cóż.Ja na twoim miejscu wybrał bym to :

FP3 orginalna(z zieloną flarą) (tak jak chciałeś ps cena jak na sklepy internetowe jest duża)x1

Wariat JM08 x2

Strzelające Lonty P0011 x2

Kornik P0001A x3

P0004 żabki x2

Big Corsair JC04 x2

Super Korsarz K0202 x3

Super Korsarz K0201 x3

Razem wyszło by 36.92zł

Rakiet tam żadnych fajnych nie widziałem w dobrej cenie na twój fundusz

Mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jestem z okolic Chojnic. Nawet fajny ten pierwszy plan ale wolałbym zamiast tych pierdół strzelające lonty itp i big corsair jakieś inne petardy zeby więcejn ich było myślę ze za 7 zł te 100 sztuk korsarzy co myślicie ? Apropo przemo312132 3/4 produktów ? Są jakieś inne petardy lub np.: Rakiety whistling moob travels - świstki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jestem z okolic Chojnic. Nawet fajny ten pierwszy plan ale wolałbym zamiast tych pierdół strzelające lonty itp i big corsair jakieś inne petardy zeby więcejn ich było myślę ze za 7 zł te 100 sztuk korsarzy co myślicie ? Apropo przemo312132 3/4 produktów ? Są jakieś inne petardy lub np.: Rakiety whistling moob travels - świstki ?

No te za 7zł to dobry pomysł. Jeżeli jesteś z okolic Chojnic to ile masz w takim razie do Szczecina, jak nie dużo to dozbieraj kasy i podjedź do fajerwerkitanio.pl naprzykład :)Jeżeli strzelające lonty i big corsair Ci się nie podobają to tak jak mówisz weź te za 7 zł i gitara albo na miejscu zobacz i sam oceń co chcesz, zapewne ktoś Ci tam doradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym za te 40 zł kupił jakąś wyrzutnię a za resztę pieniędzy przeznaczoną na fajerwerki odłożył na prawko/laptopa/komputer/ciuchy na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorka że nie w temacie. Taki "Tensor" loguje się na forum a najlepiej to by kasy na piro nie wydawał tylko składał. Tak tu słusznie napisał przemo312132

TENSOR skoncz! !! Te twoje teorie
Popieram

A tensor

Ja bym za te 40 zł kupił jakąś wyrzutnię a za resztę pieniędzy przeznaczoną na fajerwerki odłożył na prawko/laptopa/komputer/ciuchy na zimę.
Co zobaczy na własne oczy to zobaczy, a ma kasę przeznaczoną na ten cel to co mu dajesz pomysły jak by nie wiedział co ma robić ze swoją kasą. :) Ciekawi mnie ile osób z forum by żałowało kasy na fajerwerki? Wszyscy zbierają na ten jeden dzień w roku więc nie widzę sensu żałować kasy, tyle ile uważa za sensowne tyle wyda :!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po prostu nie moge pojac tego jak można wywalać tyle forsy na jakieś kilkusekundowe pierdyknięcia. Nie lepiej inwestować w siebie?

 

 

Skoro nie możesz tego pojąć to po prostu nie wchodź na to forum. Sorry za offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po prostu nie moge pojac tego jak można wywalać tyle forsy na jakieś kilkusekundowe pierdyknięcia. Nie lepiej inwestować w siebie?

 

 

 

ostatnio napisales ze w tamtym roku wydales 4 stowy wiec co ty za przeproszeniem piedolisz ze 4 dychy to marnowanie pieniedzy i lepiej je przeznaczyc na siebie.. Inni wydaja 20 pln a drudzy 600 albo wiecej i leja na ciebie cieply mocz wiec tak jak juz wczesniej bylo wpomiane.. skoncz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tensor nie rozumiem twojego zainteresowania kimś. Jeżeli wolisz oszczędzać to jest twoja sprawa. Jeśli ktoś chce wydać 400 zł czy 4000zł to on to wyda nie Ty. Więc nie rozumiem twoich komentarzy. Nikt siłą na forum Cię nie trzyma. Sylwester jest raz do roku i tyle ile kto przeznaczy jest tylko i wyłącznie sprawą prywatną. Jeśli ma tyle odłożone to tyle wyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam ułoży mi ktoś stuff do 200 zł skladajacy sie samych wyrzutni? ;p

 

Trudno jest ułożyć stuff bez informacji w jakim sklepie chcesz to kupić , podaj konkretne informacje gdzie chcesz kupić kostki.

 

Co do ciebie tensor , nie wiem po co administracja jeszcze cie tu trzyma , jak dla mnie jesteś trollem , na innych forach jak administracja sie zdenerwuje to dostaniesz kiedyś takiego DDoSa że bez neta przez kilka dni będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

» Mars - Seria BIG BANG

 

Symbol: JW07

Ilość:

 

 

 

16,40 zł

 

» GULIWER

 

Symbol: SM9858

Ilość:

 

Usuń:

 

29,50 zł

 

» EXCLUSIVE COLLECTION

 

Symbol: JW87

Ilość:

 

 

 

37,99 zł

 

» Show of fireworks

 

Symbol: JW90

Ilość:

 

 

38,00 zł

 

» Babel

 

Symbol: SM9880

Ilość:

 

 

 

15,40 zł

 

» Hi-Tech

 

Symbol: SM9881

Ilość:

 

 

 

15,40 zł

 

» "Pi"

 

Symbol: SM9819

Ilość:

 

 

 

19,99 zł

 

» Lily magnolia

 

Symbol: JW4057

Ilość:

 

 

 

25,60 zł

 

razem : 198~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie – robimy sylwestra na 50 osób. Wielkiego budżetu nie mamy, ale chcemy coś przyzwoitego gościom pokazać.

W zeszłym roku kupowaliśmy od Super Power i było ok. Myślę nad:

Fontanna P3204

Zestawy Sp2217

Moździerz SP0007

 

Z góry uprzedzam, że średnio się znam. Doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli ma to być pokaz o północy proponuje zainwestować w jakieś wyrzutnie. Goście na pewno będą bardziej zachwyceni niż z zestawu czy moździerza strzelanego pojedynczymi ładunkami. Jaki macie budżet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja bym ci doradził napisać maila do jakub@demonyognia.pl strona http://taniefajerwerki.pl/ polecam ci bardzo tą stronę :) doradzą ci na pewno w wyborze kostek bo naprawdę znają się na fachu ,połączą i tylko raz będziesz musiał odpalić i wszystko poleci tak jak powinno bez żadnych kłopotów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli ma to być pokaz o północy proponuje zainwestować w jakieś wyrzutnie. Goście na pewno będą bardziej zachwyceni niż z zestawu czy moździerza strzelanego pojedynczymi ładunkami. Jaki macie budżet?

 

Możesz jakieś konkretne zaproponować, najlepiej z Super Power? Wygląda na to, że masz pojęcie...

Nie wiem jeszcze w 100% ile możemy przeznaczyć, ale możliwe, że to będzie w granicach 1000-1500 złotych.

Zależy nam na zrobieniu wrażenia, ale nie przesadzając z kosztami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...