Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Filmik z mojego małego pokazu na działce


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, miałem zrobić filmik z Wianek 2007 na działce
ale wcześniej dowiedziałem sie że bedą one w niedziele a nie jak zawsze w sobote, bo w niedziele wracałem....no..i sie wkurzyłem, wiec postanowiłem zrobić swój mini pokaz :) Wszystko było kupione w hurtowni SuperPower a właściwie to tylko dwie rzeczy bo wyrzutnia i fontanna a trzy rakiety dał mi bardzo uprzejmy Pan z hurtownii (którego pozdrawiam xD) bo powiedział że jestem stałym klijentem wiec jak już mówiłem dał mi 'gratis' :):) myślałem że bedą jakieś słabe ale wydaje mi sie że nie jest to kiepścizna...Aha i jeszcze czwarta rakieta jest z Jorge bo kolega mojego taty miał jeszcze z sylwestra to mi dał xD Jedno mnie dziwi, na moim filmiku bedziecie mieli zdjęcie tej wyrzutni (bardzo polecam tylko 20 zł!) A jak zobaczycie jej filmik na stronie SP to poprostu....beznadzieja....niewiem czemu....dobra nieważne - ściągajcie i oceniajcie! :mrgreen:
http://www.uploader.pl/?d=D28310881
a i jeszcze jak by co to ta rakieta z Jogre to Speed IV, a z SP niestety niepamiętam...
Filmik jest jeden cały, nie jak wcześniej każde oddzielnie jak by co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pokazik super najbardziej spodobała mi się druga rakieta piękna kula jak na darmowe :mrgreen: a wyrzutnia wymiata. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super jest mieć hurtownie blisko siebie :mrgreen:
Bardzo fajniusie efekty. Niestety, ale moje doście do produktów SP to tylko lidl i leclerc, więc w pokazaną na filmie wyrzutnie pewnie się nie zaopatrze.
Całość wyszła bardzo fajnie.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty. Velibrum a nie wiesz, że produkty tej firmy to przez neta tez można kupić. Na stronie głównej jest sklepik lub zamawiać przez meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zdziwiony jestem, jaki ostatnio jest ruch na forum i ile pojawia się nowych filmików :wink:

Wracając do pokazu - był świetny. Jestem pod wrażeniem efektu rakiet, które otrzymałeś całkowicie za darmo oraz pięknego efektu Speed IV :) Zdziwiła mnie wyrzutnia Demons Whisper - na filmiku SuperPower to cienizna, a tutaj pokazała klasę :!: Fontanna też fajna, ale podkład muzyczny dobrałeś perfekcyjnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje za uznanie :mrgreen: a tymi rakietami z SP za free jestem tak samo pozytywnie zaskoczony :) to samo ta wyrzutnia....dziwne czemu pokazali tam zupełnie inny filmik :o
mpiwowski - ale wiesz może niekażdy jest że tak powiem przyzwyczajony kupować przez neta, czasem są z tym problemy....ja naprzykład bym pewnie nic nie kupował przez neta z SP...ale przez allegro to tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten "mini"pokaz(znowu taki mini to on nie był) , może i ja zrobie podobny na wakacje(pod koniec).
Teraz mam motywacje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini....hm..dla mnie to ten pokaz był mini :D bo na przykład porównac to do pokazu EURO2012 :P no to mini :P a ja też coś na sierpien spróbuje kupić bo bede na działce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo dużo craclingu. Uwielbiam ten dźwięk, ale nie ma to, jak usłyszeć go na żywo. Najbardziej wymiatał Demon Whispers, a szczególnie finał. Speed IV też ciekawe kolorki.

Mam jeszcze pytanie, jakim programem robiłeś to video? Można nim robić na .avi i na .wmv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...