Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Szelki


Mati;D

Pytanie

Siema mam dzisiaj pytanko odnośnie szelek. Gdzie mogę dostać do nich same szelki. Mam na myśli szelki NWP jakieś 1.5 cala. Najlepiej na jakimś sklepie internetowym. Podajcie do nich link ;D. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

na taniefajerwerki.pl są szelki 2" Rury też chyba dostaniesz ;D a jak nie to luxor ma rury na sprzedasz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

na taniefajerwerki.pl są szelki 2" Rury też chyba dostaniesz ;D a jak nie to luxor ma rury na sprzedasz ;D

Gdzie na TF są szelki 2" ?

Możesz dać link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry już nie ma wiem że kiedyś były najwidoczniej już nie mają ich w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi ci o same szelki bez rury ? ile ich chcesz ? jakie chcesz cylindryczne czy zwykłe ? w jakiej cenie ? Wydaje mi się że bez rury ciężko będzie kupić bo większość jest w zestawie z rurą ; )

Jeśli chodzi o cylindryczne to te jak za tą cenę są niezłe :

- MOŹDZIERZ :TXB383

 

*http://www.cygara.home.pl/pl/p/TXB383-MOZDZIERZ/410

 

Jeśli chodzi o zwykłe to te moim zdaniem za taką cenę będą bardzo dobrym wyborem :

MOŹDZIERZ :SP0017 Artillery Shells

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W żadnym sklepie nie dostaniesz samych szelek, bo ich sprzedaż jest zakazana. Tylko zestawy z moździerzem.

 

Zgadzam sie z kolegą ;-) A dlaczego chcesz bez mozdzierzu ? Jesli masz jakas mozdzierz od slabszej szelki a wsadzisz do niej nowa mocniejsza to moze nie wytrzymac i skonczyc sie wypadkiem ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi mi o coś NWP ale w stylu takich mniejszych pokazowych. Nie chce kompletu bo te tuby to do tyłek rozbić. Co roku mi się rozwalają albo dno odleci. Tubę ja robię z rury pcw biorę szelkę i idę do budowlanego i wybieram ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi mi o coś NWP ale w stylu takich mniejszych pokazowych. Nie chce kompletu bo te tuby to do tyłek rozbić. Co roku mi się rozwalają albo dno odleci. Tubę ja robię z rury pcw biorę szelkę i idę do budowlanego i wybieram ;D

 

 

Ale żadnych nie dostaniesz. Tak mi się wydaje bo odkąd patrze na stronach sklepów online żadnych takich nie widziałem. A jaką kwotą dysponujesz ? Jakie moździerze miałeś w tamtym roku które ci się rozwaliły ? Gdzie je kupowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napiszę jeszcze raz. ŻADNYCH szelek nie dostaniesz "luzem", bez moździerza. Takie jest prawo. Musisz kupować z rurą. A robienie ich z rurek PCV jest niebezpieczne, bo w przypadku eksplozji w rurze odłamki poranią publiczność.

Poszukaj w tematach moździerzy, kup kilka i sobie strzelaj z papierowych rur. Zgodnie z prawem i bezpiecznie.

Temat już nic nie wniesie, więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...