Skocz do zawartości

[WojtekPirotechnik] Stuff na rok 2013/2014 !!!


WojtekPirotechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie ;)

W zeszłym roku stuff był skromniejszy niżeli będzie to w tym roku :D

Ale do rzeczy...Z tego sylwka zostało mi dość dużo petard(full korsarzy, explosive, nawet Fp3 Small kilkanaście) i 5 cyrkoblitzów, gdyż po pierwszym który poleciał w okna zwyczajnie bałem się dalej odpalać, okna w miarę nowe i rodzice chcieli jeszcze je trochę czasu mieć ;) Została mi również jedna wyrzutnia Backyard Fun. A na ten rok...Postanowiłem, że nie kupię za dużo petard(chociaż i tak będe miał je w pip, coś w wakacje pójdzie na pewno) a właśnie dużo wyrzutni, rzymiaków, wulkanów itp. ! I tak też zrobię...Z powodu wczorajszej wyprzedaży na BF zamówiłem dzisiaj pakę ;-) Trochę tego jest :D

Na pewno dokupię jeszcze jakieś pierdółki typu motyle, bączki, rakietki gwizdałki ale nic większego już nie planuję :)

Poniżej daję link do screena zamówienia:

Screen zamówienia

Pozdrawiam i czekam na opinie ;)

Dam fotkę całości razem z pozostałościami jak przyjdzie ta paka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co z tego mi się podoba to guliwera i super show a reszta to tylko do zabawy i to takiej słabej lepiej trzeba było brać fp 3 jak są po 7 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP !!

Doszła przed chwilą paka z BigFuna :) Fajerwerki co prawda trochę mokre ale ważne, że niczego nie zapomnieli i nie zapomnieli o skromnym ale fajnym gratisie - długopis i zapalniczka(zwykła) sygnowana Fajerwerki Jurand i coś tam jeszcze ale mało mnie to interesuje :) Pierwsza taka większa paka i normalnie szok przeżyłem ;P 15KG waży i jest sporych gabarytów ;-)) Pozdrawiam, zdjęcia 1 części wraz z pozostałościami już niedługo, bo będzie jeszcze listopad gdzieś może wcześniej paka też z BF pewnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...