Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff 2013


Korsarz96

Pytanie

Witam tak jak w temacie planuje już zacząć kolekcje na 2013r. chodzi o promocje :) Myślałem o taniefajerwerki.pl i wyszło mi to :)
2xMega Piratka II
2x P1000 Thunder King
1x Song (36strz.)
1x Rzymskie ognie (20strz.)
5x Zapalarka sznurkowa
8x Piccolo Cosair
Zdj. http://imageshack.us/photo/my-images/248/2013rar.png/
Co zmienić ? Co dodać ? Czy P2000 i P1000 lepsze niż FP3 ?? Do 150-160zł z przesyłką niestety 30zł :(
Czy lepiej poczekać na BF i tam zamówić all. Bo chcę jeszcze rakiety i moździerze czego tu niestety brakuje :(
Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam tak jak w temacie planuje już zacząć kolekcje na 2013r. chodzi o promocje :)/> Myślałem o taniefajerwerki.pl i wyszło mi to :)/>
2xMega Piratka II
2x P1000 Thunder King
1x Song (36strz.)
1x Rzymskie ognie (20strz.)
5x Zapalarka sznurkowa
8x Piccolo Cosair
Zdj. http://imageshack.us/photo/my-images/248/2013rar.png/
Co zmienić ? Co dodać ? Czy P2000 i P1000 lepsze niż FP3 ?? Do 150-160zł z przesyłką niestety 30zł :(/>
Czy lepiej poczekać na BF i tam zamówić all. Bo chcę jeszcze rakiety i moździerze czego tu niestety brakuje :(/>
Co o tym sądzicie ?

Nie no fajnie ale zamiast picolo wziąłbym EX1 lub EX2 przynajmniej po 2 paczki bo w takiej cenie nie znajdziesz nigdzie indziej ;D Też planowałem zamówienie z tf ale się rozmyśliłem bo zbyt mało mają małych kostek jak dla mnie Radziłbym ci poczekać na promocje z bigfuna ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

P1000 to raczej lipa, więc odpuść.

Witajcie,
Nigdy tego nie robiłem ale ... kiedyś musi być pierwszy raz ( i chyba ostatni )

Podoba mi się to jak dużo osób wypowiada się w tematach na temat których wie mało albo wcale ...
To oczywiście dzieje się nie tylko na tym forum ale na większości bo wypowiadam się jeszcze na paru( nie pirotechnicznych ) i jest dokładnie to samo.
Wiem że dla wszystkich nieśmiertelnym guru jest FP3 i JC05 ale ... niestety ( albo stety ) konkurencja nie śpi i też potrafi zrobić coś dobrego.
Są róźne progi słuchu, wraśliwości na dźwieki, akustyki strzelanych petard itp.

Jak ktoś pisze że p1000 to lipa to przykro mi ale chyba powinien udać się do laryngologa albo ... nie miał tego produktu nigdy użyciu.
P1000 jest tak porównywalne z JC05 że ciężko jest wybrać co z tej pary jest lepsze.
P2000 jest ZDECYDOWANIE lepsze od FP3 i to już nie podlega wątpliwości ( to opinia kilkudziesięciu osób)
P1217(Czarny pirat) jest dużo lepsze od P0003A (Żuki) ale ... żuków jest więcej :)
itd itp ....

A 859 niszczy wszystko powyżej z kretesem i nie zostawia żadnej szansy na jakąkolwiek rywalizację :)
Pozdrawiam Xender
( to co napisałem nie jest tylko moja prywatną opinią a informacjami które zdobyłem od dużego grona osób, co nie oznacza że podpisuję sie pod tym obiema nogami )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Racja 859 ma wielką moc, szkoda tylko że Triplex oszczędza na loncie. Petardę ledwo co wyrzucam i wybucha w locie, strasznie niebezpieczna ale mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Racja 859 ma wielką moc, szkoda tylko że Triplex oszczędza na loncie. Petardę ledwo co wyrzucam i wybucha w locie, strasznie niebezpieczna ale mocna.

Ale nie tylko Triplex robi 859 ;)

Te z których ja strzelałem były bardzo dobre (normalny lont ) i opóźnienie było wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...