Skocz do zawartości
  • 0

Tajfun najlepszym wyborem do 140zł?


Gość CoPowieRyba

Pytanie

Gość CoPowieRyba

Cześć, chciałbym skompletować coś fajnego i widowiskowego z marketowych fajerwerków. Najbardziej zaciekawił mnie lidlowy Tajfun, bo widać moc i jest naprawdę przepotężny efekt jak na domowe sylwestrowe strzelanie. Da się złożyć coś lepszego czy to najlepszy wybór? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość CoPowieRyba

Dzięki panowie. Problem jest taki, że tajfuny poznikały ze wszystkich okolicznych Lidlów - czy ktoś wie, czy są one dostępne jeszcze gdzieś albo czy da się jakoś zadzwonić do poszczególnych Lidlów popytać? Na stronie jest tylko infolinia krajowa - udzielą mi tam informacji, czy w danym markecie są jeszcze fajerwerki? Wolałbym uniknąć objeżdżania na ślepo wszystkiego w promieniiu ~nastu kilometrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki panowie. Problem jest taki, że tajfuny poznikały ze wszystkich okolicznych Lidlów - czy ktoś wie, czy są one dostępne jeszcze gdzieś albo czy da się jakoś zadzwonić do poszczególnych Lidlów popytać? Na stronie jest tylko infolinia krajowa - udzielą mi tam informacji, czy w danym markecie są jeszcze fajerwerki? Wolałbym uniknąć objeżdżania na ślepo wszystkiego w promieniiu ~nastu kilometrów :)/>



dzwonisz na infolinie i się pytasz czy w twoim mieście w lidlu jest dostepna wyrzutnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość CoPowieRyba

Tajfunów nie ma już w całym województwie... Co polecilibyście jako zamiennik? Hot Stars + dokupić trochę rakiet (Big Festival Stars z Hestii?) czy np. Devil Fire z Hestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość CoPowieRyba

Nie mam niestety... Z tego co czytam JW42 Black Cat jest świetny, da radę to kupić w jakimś sklepie czy tylko Internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Gość

Tajfunów nie ma już w całym województwie... Co polecilibyście jako zamiennik? Hot Stars + dokupić trochę rakiet (Big Festival Stars z Hestii?) czy np. Devil Fire z Hestii?



Jakby w PL było tylko jedno województwo xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość CoPowieRyba

Krzychu - dzięki :)

Co wobec tego byście polecili jako zamiennik - Hot Stars + np. wyrzutnia Pi i jakieś rakiety z Hestii czy Black Cat + Andromeda, na przykład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Andromeda jak dla mnie ma słaby efekt jak za tą cene, jeśli nie widziałeś to zobacz na stronie Lidla

Ja bym brał na twoim miejscu Pi i B14 do tego Emeralda , albo zamiast B14 rakiety R5 niebieskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość CoPowieRyba

OK, dzięki, jestem już po zakupach :) Wybór padł na Emeralda + moździerz z Inter Marche za 33zł (na pudełku efekt wygląda rewelacyjnie i sprzedający mówił, że testował jakoś niedawno i faktycznie tak to wygląda, zobaczymy ;)) + zestaw pięciu rakiet też z Marche (efekt wygląda trochę słabiej niż R5'ki z Lidla, ale myśl o powrocie z Marche do Lidla do kilkudziesięcioosobowych kolejek trochę mnie przeraziła ;)). Dzięki wielkie za pomoc, szykuje się fajne strzelanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...