Skocz do zawartości

Niesłuszne ?


mateusz28011

Rekomendowane odpowiedzi

Siema .

Dziś w parku moi koledzy strzelali petardami EX1 . Po prostu non-stop bom bom :) Zeszedłem do nich zobaczyć i klapnąłem sobie na ławkę :) Tak sobie patrze , a tu policja podjeżdża . Mówi "Proszę tu podejść i opróżnić kieszenie" obydwaj chłopacy mieli petardy i zapalniczki :) Za to ja NIC ! Nawet mnie przeszukał ... Podaliśmy nasze dane imię ojca , adres zamieszkania , imię i nazwisko . Kilka minut potem odjechali i poszli do moich rodziców , następnie po ok. 4 min wyszli . Gdy przyszedłem do mieszkania zobaczyłem zdenerwowanych rodziców , ojciec zabrał mi all petardy i powiedział , że odda w sylwestra . Matka , że będę mieć jakąś rozmowę z Lupo ? Lupo to maskota policji . Moje pytanie jest takie czy to słuszne , że zostałem spisany choć nic niedozwolonego przy sobie nie miałem ? Ostatnie najważniejsze czy coś mi grozi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się ani twoim kolegą, ani tobie nic nie grozi. Dziwne jest to, że chciało im sie fatygować do rodziców, zazwyczaj tych co strzelają spisują i konfiskują petardy i na tym koniec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie martw się ani twoim kolegą, ani tobie nic nie grozi. Dziwne jest to, że chciało im sie fatygować do rodziców, zazwyczaj tych co strzelają spisują i konfiskują petardy i na tym koniec. :)


Daleko nie mieli ,lecz jak na razie byli tylko u mnie i jak się okazało policjanci to znajomi rodziców .

10isK.jpg

@EDIT

TAK , napisałem klegi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pierwsze spisanie, no tak :) Spoko, bez stresu ziomek.Faktycznie dziwne, że przyszli do rodziców, ale tak jak napisałeś wyżej w poście - jestem przekonany, że kojarzyli Twoje nazwisko z sąsiedztwa, a pewnie huk ich wk***iał, to postanowili zadziałać i zrobić Ci smród w chacie, co im się udało.Uwierz, że paną w mundurach nie chciałoby się za takie coś chodzić po domach i straszyć.Musieli mieć powód.
A spisanie jest po to, aby jak będą jakieś skargi lub coś się stanie, mogli mieć Twoje dane z godziną i miejscą spisania, co by potem w razie co mógli Cię wezwać do wyjaśnienia.
Z Rzepina tu koło Gorzowa jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciak jestes wiec luzz, do toich rodzicow zajechali bo psiarnia siie nudzi a ze znaja twoich starych to i mysleli ze kawki dostana jak przyjda. Ale jak bys mial wiecej lat to bys mogl dostac mandat no raczej nie ty bo ty nie strzelales ale twoi koledzy, (mi ostatnio prawie wjebali 200 pln ale matula kolegoi przechodzila i uratowala mi dupsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak widziałeś ze policja do ciebie podjeżdza to czemu nie uciekałeś ?


Stoimy w parku nagle ktoś włącza syrenę i na gazie do nas szans nie miałem uciec .


Z Rzepina tu koło Gorzowa jesteś?


Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle miśki nie mają się do czego przyczepić. Nic ci nie grozi, jedynie będą się pytać skąd to petardy, kto wam je sprzedał itp. chyba, że już o to pytali. Ja dostałem stówkę ostatnio, tyle że mam swoje latka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wczoraj o 21 w parku z 2 kolegami i dziewczynami rzucaliśmy FP3 i FP3 smalle ktoś zadzwonił ale pouciekaliśmy. Jedną zawineli ale wątpie żeby cokolwiek o nas powiedziała. Tobie nic nie grozi myślę. Mogą Cie najwyżej rodzice skrzyczeć dać kare czy coś, to wszystko nic się nie martw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...