Skocz do zawartości
  • 0

Najgłośniejsze Petardy na Sylwestra 2012/1013


Tomekk

Pytanie

Witam, tak jak w temacie,
Jakie petardy są najgłośniejsze sprzedawane w tym roku ?
Proszę tylko nie pisać żądnych bzdur... tak jak w niektórych założonych już tematach, liczę na sprawdzone i przetestowane osobiście przez was petardy...
Ps: Licząc się z tym że w tym roku sprzedawane petardy pod takimi samymi nazwami jak np (FP3) lub (JC05) są o wiele słabsze niż rok temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja Polecam FP3 . Dla mnie to najlepsza petarda .

No tak ale w tym roku szału nie ma...
(Jest o wiele cichsza niż w tamtym roku)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak ale w tym roku szału nie ma...
(Jest o wiele cichsza niż w tamtym roku)

To załatw sobie z tamtego roku i poszukaj na forum bo takich tematów jest multum choćby nawet w dziale "pomoc" temat o FP3 jest przypięty moim zdaniem temat do zamknięcia... Szukanie nie boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To załatw sobie z tamtego roku i poszukaj na forum bo takich tematów jest multum choćby nawet w dziale "pomoc" temat o FP3 jest przypięty moim zdaniem temat do zamknięcia... Szukanie nie boli

Uwierz ze szukałem mnie nie boli szukanie, chyba ciebie kolego...
Napisałem najgłośniejsze petardy w tym roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jako alternatywę dla fp3small mogę polecić thunder king od maxsemu, a dla fp3big mega piratkę II.

Dziękuje za podpowiedz, A jakieś filmiki z wybuchu "thunder kinga"

A jeśli chodzi o mega Piratkę to chodzi ci o "P2000 Mega Piratka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najmocniejsza petarda dostępna w Polsce to Black Death, testowałem i powiem że JEST MOC :D no ale przechodząc do ceny... to 56zł/7szt czyli nie opłacalne. Myślę że najlepszym rozwiązaniem są P2000 :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najmocniejsza petarda dostępna w Polsce to Black Death, testowałem i powiem że JEST MOC :D/> no ale przechodząc do ceny... to 56zł/7szt czyli nie opłacalne. Myślę że najlepszym rozwiązaniem są P2000 :xmas_smile:/>

Wiedziałem !! Powiedz mi tylko gdzie dostać te Black Death ? Jakiś Link Albo coś Bo W gdańskich hurtowniach nie ma ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie wiem co wy macie z tymi fp3small , zamawiając pierwszą paczkę z bd miały normalne opakowania. Zamawiając drugą zauważyłem , że na opakowaniach jeszcze widnieje napis "oryginał" i są mocniejsze : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byłem Dziś w Hurtowni kupiłem Swój Arsenał Jutro Jadę po resztę ;)

A więc zakupiłem :

LA BOMBA (BP0038P)-Bardzo polecam w Tym Roku Głośniejsze niż FP3(Jorge)

A jeśli chodzi o Dynamity to zakupiliśmy :

Big Jumbo (P1255) - W testach z ACHTUNG (TC5B) , BIG TIGER (TC5W) Wypadło Najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...