Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnia Do 50 zł duzy efekt


kosteczko

Pytanie

potrzebuję wyrzutni z duzym ladnym efektem ze sklepu http://cygara.home.pl/
ewentualnie lidl/biedronka
chyba ze lepiej kupić jakies dwie czy cos takiego
Z gory dziekuje
jedyne co mi np z internetowego pasowalo to styx + mars ale marsa juz nie ma iwec moze cos z dyskontow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam Szczecinianina :D , Wejdź na fajerwerkitanio.pl to Nowsza Strona Arissona :D .

JW87 Exclusive Collection 39,80
SM9880 BABEL 11,50
razem 51,30

Zrób zamówienie , i weź opcję odbiór osobisty :P Ja tak zrobiłem i mam ceny internetowe + bez kosztów wysyłki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam Szczecinianina :D/> , Wejdź na fajerwerkitanio.pl to Nowsza Strona Arissona :D/> .

JW87 Exclusive Collection 39,80
SM9880 BABEL 11,50
razem 51,30

Zrób zamówienie , i weź opcję odbiór osobisty :P/> Ja tak zrobiłem i mam ceny internetowe + bez kosztów wysyłki :D/>


Ratujesz mi zycie xd, w tym roku tak to szybko to zlecialo ze zapomnialem o pieniadzach na piro i nawet jeszcze zadnego na oczy nie widzialem :D ogarnalem jeszcze pare zloty na fp3 bo cena ladna i mozdzierz z biedronki :) Skromnie ale ale przynajmniej tradycje podtrzymam :D

Jeszcze Raz Dzieki zbawco xd

Kolegą wyzej tez dziekuje :)
Pozdrawiam i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ratujesz mi zycie xd, w tym roku tak to szybko to zlecialo ze zapomnialem o pieniadzach na piro i nawet jeszcze zadnego na oczy nie widzialem :D/> ogarnalem jeszcze pare zloty na fp3 bo cena ladna i mozdzierz z biedronki :)/> Skromnie ale ale przynajmniej tradycje podtrzymam :D/>

Jeszcze Raz Dzieki zbawco xd

Kolegą wyzej tez dziekuje :)/>
Pozdrawiam i

Zrobiłeś zamówienie już ? zamawiając powyżej 60zł masz zestaw promocyjny :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Gość

Zrobiłeś zamówienie już ? zamawiając powyżej 60zł masz zestaw promocyjny :D/>


wlasnie mysle czy nie dociagnac do 110 xd
-3xFp3 Tylko nie wiem ktore wziąć te za 9,50 czy za prawie 10 ? (po sylwestrze podskocze po jeszcze pare paczek zeby dotrwac do next :D)
-Nie wiem Czy wziąć dwie paczki JB-1 THUNDER KING czy całą wyrzutnie JW 900 THUNDER KING Jest Jakas roznica w sile wybuchu ?
-Babel,fp3 small
I nie wiem co z tym jw87 bo niby mi sie podoba ale malo strzalow moze jakis inny pomysl wtedy połącze je z razem i odpale twin albo triple :D:D ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Gość

w sumie to dobry pomysl zaoszczędze 9 zl i bd na inne pierdoly :D
Dzieki za pomoc :)
Oby przyszyly byl bogatszy :D

do zamkniecia :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...