Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

[POKAZ] Pokaz sztucznych ogni - koncert Eweliny Flinty


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam film z pokazu sztucznych ogni, który odbył się w dniu 9 czerwca 2007r. na koniec koncertu Eweliny Flinty :) Pokaz był bardzo ładny; na uwagę zasługują bardzo efektowne wyrzutnie oraz kilka końcowych szelek (w tym między innymi rzadko spotykana szelka JB3127 Butterfly!). Pokaz organizowała jakaś firma "Effects" czy coś takiego; ale ja jestem pewien, że sprzęt mieli z Jorge'a. Popatrzcie na wyrzutnie oraz kilka szelek - efekt motyla, o którym wcześniej wspominałem jest prawie identyczny jak na filmiku Jorge'a! Podkład muzyczny również był podobny jak na pokazach Jorge'a.

Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem. Warto było spędzić tam wieczór :)

Link do filmu w serwisie Video Fireworks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było by super jakbyś mógł zamieścić to na takich serwerach gdzie można sobie ściągnąć ten pokaz na dysk. Mi coś się nie chce otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już chyba wiem czemu nie działa. Witus ustawił prywatny filmik a nie publiczny.




zobaczcie co jest napisane to na czerwono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superowy pokaz. Szczególnie podobały mi się pierścienie połączone ze skrzydłami, co dawało ciekawy efekt motyla. Na końcu jedna porządna wierzba i brawa dla pirotechników. Soundtrack na pokazie był kiedyś na jednym pokazie, który widziałem.
Gratulujemy nagrania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak że najbardziej to spodobało mi się tylko zakończenie. Ostatnie 2 min pokazu :mrgreen: Szczególnie ładne były szelki z efektem motyla może dlatego tak mi się spodobały bo to rzadkość ujrzeć je na pokazach. No i ostatnie szelki z efektem złotej wierzby tez były super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

:mrgreen: czy ja wiem anpewno fajny ale to jest podstawowy bład publicznosc nie moze zobaczyć przez cały pokaz pustego nieba :roll: zza długie przerwy i tak sobie pod muzyke podłaczone :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...