Skocz do zawartości
  • 0

Stuff z biedronki


Gość Paweł

Pytanie

Gość Paweł

Witam! Proszę o pomoc w ułożeniu stuffu za około 80zł(ale nie powiem, że nie każda złotowka się liczy)
Napewno kupie moździerz, ale teraz mam problem co wybrać 2x wyrzutnia 10 strzałow czy wyrzutnie 25 strzałow?
Artykuły do zabawy ostały mi z tamtego roku więc nie zamierzam kupować.
A i jeszcze jedno pytanie czy opłaca się kupić fontanny?

Pozdrawiam;}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Paweł

No dobrze czyli tak
-Moździerz 30zł
-2x wyrzutnia planet 24zł
i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździerz 30 zł
2x wyrzutnia Planet 24 zł
2x mały zestaw 24 zł
_____________________________
78 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ludziska, Ja CraVen zwracam się do was z prośbą zaprzestania pisania beznadziejnych, stale powtarzających się tematów.... To jest jakiś szok! Ile tak można? Za przeproszeniem wchodzę na forum i na rzyganie mi się ma.

Przepraszam za Off top, ale już naprawdę nie mogę!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie jak CraV mówi! Zamiast pisać ciągle te same tematy o ułożeniu "stuff'u" z biedronki poszukaj sobie czy jest taki temat już napisany i wzoruj się z niego bo na forum jest multum podobnych tematów, a ich wartość ciągle rośnie przez takich ludzi jak ty.


Sorry za OT ale już nie mogę na to patrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To już jest bezsensu ! Codziennie od 2 tygodni odpowiadam po 10 razy jaki "stuff" z Biedronki , to jest kwestia gustu , ja za 80 zł bym wziął 2 duże zestawy i 1 mały , nie czytam wam w myślach i nie wiem co bardziej lubicie , efekt ,zabawe , czy jeszcze coś innego , to są jakieś jaja , te tematy już się zaczynają powtarzać . Zacznijcie czytać , 5 minut i być może znajdziecie temat który was również dotyczy . Co do tematu , to jest pytanie z serii "co byś zrobił na moim miejscu" Każdy powie ci co innego , nie licz na to że każdy powie ci to samo , każdy ma inny gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...