Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw do 200zł


destin6

Pytanie

Witam!
W tym roku trochę, za późnio się obudziłem z planowaniem zestawu na sylwestra, ale może jeszcze się uda coś ciekawego złozyć:) I tutaj liczę na waszą pomoc. Nie mam pojęcia co w tym roku jest warte zakupu. Chciałbym aby to były same wyrzutnie z jak najlepszymi efektami. Myślałem o jakieś jednej dużej (coś do 100-150zł) i kilka mniejszych. Co polecacie? Warto jeszcze zamawiać przez internet? Jeśli tak to z jakiego sklepu? No i czy mam gwarancje że paczka dojdzie do sylwestra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W jakim sklepie chcesz zamawiać bo w niektórych zamówienia są już wstrzymane jeżeli chodzi o dostarczenie do sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W jakim sklepie chcesz zamawiać bo w niektórych zamówienia są już wstrzymane jeżeli chodzi o dostarczenie do sylwestra :)/>

Wszystko jedno w jakim. Ważna aby paczka doszła do sylwestra i nie było cen z kosmosu:) Ewentualnie kupię fajerwerki na miejscu w "kontenerze"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co roku popełniam ten sam błąd, za późno zamawiam :xmas_mad: Zostają mi tylko markety (Tesco, Intermarche, Netto, Biedronka, Kaufland) i kontener z fajerwerkami Jorge :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja polecam brać Ci ze sklepu http://fireworld.pl/
Przed sylwestrem powinno raczej dojść, jednak szkoda, że się tak późno obudziłeś, bo wiele sklepów sprzedało wiele dobrych wyrzutni.
TXB422 Litle Palm Tree 2x
TXB462 Red Peony 1x
BC2520 Purple Tail 1x
TXB211 Aries 1x
SM9819 Pi Battery 1x
P7048 Floryda 1x
TXB410 Blue Curacao 1x
P7041 Jukon 1x
JF11 Ninja 1x
JF10 Trole 1x
JF07 Lampa Alladyna 1x
Łączna kwota 196.77 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam!

Zestaw ułożony przez Arka jest doskonałą propozycją. Od siebie dodam, że gdy zamówienie zostanie złożone dzisiaj, to wysyłamy je 24 grudnia i 27 już powinna być u Ciebie. Od 120 PLN wysyłka jest na nasz koszt.

Pozdrawiam,
fireworld.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ufam kurierom ostatnio i chyba zrezygnuje z zakupów przez intermet. Za duże ryzyko.
Jeszcse jedno pytaie do was :xmas_smile: W zeszłym roku widziałem wyrzutnie która miała około 20-50 strzałów i co najciekawsze każdy strzał (efekt) był inny. Przekopałem cały YouTube i nie mogę takiej znaleźć. Kojażycie coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...