Skocz do zawartości
  • 0

Stuff do 80 złotych z intermarche/bricomarche/biedronka


JakubFB

Pytanie

Na wstępie bardzo przepraszam za to gdzie napisałem temat, na prawde nie wiem gdzie go mam na pisać i napisałem tu, bardzo prosze o przeniesienie jak będzie zły dział :unsure:/>
Siemanko, chciałbym kupić do sylwestra stuff do 80 złotych ( tak wiem mało) z takich sklepów jak intermarche/biedronka/bricomarche i przeglądałem gazetke z bricomarche i pojechałem do sklepu i wpadł mi w oczy zestaw pyromaniak JA045 od Jorge i tak sie zastanawiam czy opłaca się kupić za 50 złotych ten zestaw i jakąś wyrzutnie i nie wiem już bo czytam i piszą że lepiej kupić samemu te pierdołki i jakieś rakiety i taniej/lepiej wyjdzie a inny zaś żeby kupić bo fajny, proszę bardzo o doradzenie, jak nie to coś innego jakiś stuff żebym przed 00:00 mógł się ,,pobawić,, petardami albo jakimiś małymi rakietam i innym małym stuffem i na 00:00 ten większy stuff odpalić :)P Prosiłbym o szybką odpowiedź i z góry bardzo bardzo dziękuje :)/> :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Duży Zestaw z Biedronki 30zł
Mały zestaw z Biedronki 12zł x2 =24zł
Wyrzutnia Planet z biedronki 12zł
Fontanny z Biedronki 12zł

Razem 30+24+12+12=78zł

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może odwiedź rowniez polo market ?

Z polo dość tanie i ładne wydają się wyrzutnie BACKYARD FUN za 10zł oraz GOLDEN WATERFALL za 20zł

Z biedronki polece Ci :

- Moździerz za 30zł
- 8 rakiet bądź duży zestaw - 30zł to i to

Z polo :

2x BACKYARD FUN lub 1x GOLDEN WATERFALL


Poczytaj o ofercie polo(strony 4-5) :
http://www.forumfajerwerki.pl/topic/4136-polo-market/page__st__80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...