Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Zestaw fajerwerków "New Generation"


Gość Szymon

Pytanie

Gość Szymon

Witam. Ostatnio w lidlu pojawił się nowy zestaw fajerwerek. Jest to zestaw fajerwerków "New Generation". http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_32668.htm Niestety nigdzie nie mogę zobaczyć efektów (chodzi mi głównie o rakiety) Czy ktoś miał z tym doczynienia ? Czy warto je kupować ? Dzięki za odpowiedź ;)/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ogólnie zestawów nie opłaca się kupować w sklepach lepiej sobie samemu złożyć lub za to kupić kostkę. Ale jeżeli chodzi o rakiety to nie będą złe ale też nie będą dobre jak się to mówi, rakiety jak rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Szymon

Ok dzięki ;) a co powiecie na temat rakiet Extreme również z Lidla ? Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W kwestii rakiet, a powołam się na te sprzed roku (w tym dali chyba te same) to zestawik za bodajże 14,99 zł robi niezłe wrażenie, pamiętam jak rok temu kumpel odpalał te rakiety i nie powiem, ładnie szybowały, eleganckie rozpryski. Biły na głowę nawet rakiety większego kalibru (większa = nie znaczy lepsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Karol

Witam. Ostatnio w lidlu pojawił się nowy zestaw fajerwerek. Jest to zestaw fajerwerków "New Generation". http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_32668.htm Niestety nigdzie nie mogę zobaczyć efektów (chodzi mi głównie o rakiety) Czy ktoś miał z tym doczynienia ? Czy warto je kupować ? Dzięki za odpowiedź ;)/>/>/>

 

 

 

Większość z was nie miałą tego zestawu i nie wie jakie są efekty ja powiem .

Teraz kosztuje 21.99 zł kupiłem wczoraj takich 6 zestawów odpaliłem 1 cały i efekty boskie rakiety lecą wysoko i mają potężny huk i wielki rozprysk bardzo ładnyogromny rosprysk , bączki wiruą róznymi kolorami i potem rozpryski bardzo ładne petardy też bardzo mocne żależy od polożenia czy w terenie obudowanym jest większe echo daltego że fala dzwiękowa ma gdzie śię odbić kulki strzelające " diabełki" oky rysmki ogien oky .

 

Ja osobiście polecam ten zestaw 21.99 jest warty ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak miałem go w poprzednim roku , Tam jakieś pchełki były , petardy to kompletne dno . No i bączki i rzymski ogień do których nie mam co się przyczepić bo nie były złe . Ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok dzięki ;)/> a co powiecie na temat rakiet Extreme również z Lidla ? Pozdrawiam ;)/>

 

Miałem je , jak dla mnie dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...