Skocz do zawartości
  • 0

Stuff za +/- 200 zł


Busiex

Pytanie

Witam wszystkich :)/>
Zazwyczaj fajerwerki kupowałem w biedronce, bo były dobre jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Jedyną wada jest dla mnie jednak ta monotonia. Co roku to samo, efekty kostek Fire 1, 2,3 znam już na pamięć :)/> W tym roku ceny również podrosły, więc tym bardziej zdecydowałem się na zakup z innego źródła. I w tym momencie mam mały dylemat; sklepy internetowe czy hipermarkety ? Osobiście bardziej skłaniam się ku sklepom internetowym bo mają dużo wiekszy wybór i niższe ceny; trzeba jednak zapłacić za wysyłkę.

Przechodząc już do samego stuffu. Chciałbym wydać +/- 200 zł. Z poprzedniego roku zostało mi kilka kul do moździerza, moździerz ( rura ). Trochę petard małych i kilka dużych. 1 wyrzutnia ( Planet bodajże ). Ogółem chciałbym czegoś pomiędzy dobrym efektem a zabawą tj. ilością. Nie pasjonuje mnie odpalenie jednej wyrzutni za 300 zł, lecz również kupić mnóstwo samych pierdółek nie jest najlepszym pomysłem.
Jeśli chodzi o petardy to myślę, ze nie za dużo. Jednak chciałbym spróbować tych zachwalanych FP3 NEW, których w hipermarketach raczej nie spotyka. Jeśli chodzi o petardy to w sumie wolę kupić np. 2 paczki tych Fp3. Zostało mi trochę z poprzedniego roku a jakieś pierdółki typu korsarze to sobie w markecie mogę kupić jakbym potrzebował.
Chciałbym trochę artykułów różnych tj. jakieś małe wulkany i rzymianki do zabawy by się przydały. Za rakietami nie przepadam preferuję moździerz :)/>, który prawdopodobnie kupię w biedronce. I kończąc już to najważniejsza rzecz ,czyli wyrzutnie. Nie chciałbym malutkich wyrzutni za 10-15 zł z efektami na 15m. Myślę, ze minimum jeśli chodiz o wyrzutnie to coś w stylu 25 strzałowej wyrzutni z biedronki za 30 zł. Przydała by się równiez jakaś porządna. Wyrzutnie jednak pozostawiam w 100 % wam bo wchodząc na sklepy internetowe to szczerze nie ogarniam która jest warta swojej ceny a która nie.

Nie musicie się koniecznie stosować to tego "szablonu" Jednak zależy mi żeby skupić się bardziej na wyrzutniach, zestawach art. różnych niż petardach. Bardzo ważna jest dla mnie zalezność efekt/zabawa. Liczę na waszą kreatywność :)
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Jeśli ktoś ułoży stuff ze sklepu internetowego to prosiłbym również o linka :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moja propozycja
Petardy
FP3SMALL Petarda Lontowa 2x
FP3BIG Petarda Lontowa 2x
P2000 Mega Piratka 1x
EX1 8x
Artykuły Różne
P7025 Cyrcoblitz Mały 2x
U6778 Cyrcoblitz Mały 1x
W504 Kamikadze Mały 1x
Wyrzutnie
TXB422 Litle Palm Tree 1x
SM9880 Babel 1x
BC2520 Purple Tail 1x
JW07 Big Bang Mars 1x
JW05 Big Bang Pluton 1x
JW08 Big Bang Wenus 1x
JW4060 Styx 1x
Rakiety
JR-4 Diabolo
sklep http://fireworld.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za ten stuff, tylko mam pytanie jak z tą ceną bo najpierw dodałes a potem coś zmieniłeś :P
W sumie wydaje mi się ok:) tylko brakuje mi czegoś "mocnego" Chyba że któraś z tych wyrzutni jest mocna a ja się nie znam :D. Mocnego czyli czegoś przynajmniej na poziomie Fire1/2/3
Czekam oczywiście na inne propozycje bo do zamawiania jeszcze trochę mi została a każda propozycja dużo daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździerz:

R-0009-12

Petardy:
1x p2000
1x txp066 dynamite
5x ex1
2x fp3small

Wyrzutnie:
1x purple tail
1x jw08 wenus
1x jw4060 styx
1x jw06 kasjopeja
1x 4055 mont everest

RAZEM: 223,55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanów się również nad skorzystaniem z promocji prowadzonej (przeze mnie) na forum: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9544-promocja-50-na-fajerwerki-arki/page__p__89044__hl__arka__fromsearch__1?do=findComment&comment=89044
Na pewno fajerwerki tego importera będą dla Ciebie całkowitą nowością,a ceny bardzo miło zaskoczą.
Jeśli byłbyś zainteresowany,to napisz pw,lub odezwij się na gg:19815750.
Podeślę cennik i pomogę dobrać optymalny stuff. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej wink.gif

proponuję taki zestaw: (zamówienie w sklepie fireworld.pl )


PETARDY :

1x JC01B Wirująca Petarda - 0,66 zł
1x TXP786 Strzelające Kulki - 1,49 zł
1x FP3SMALL - 9,99 zł
1x FP3BIG - 10,99 zł


RZYMSKIE OGNIE :

1x TXC496 Rzymskie Ognie 20 strzałów - 4,09 zł
1x N2071 Lion - 14,49 zł


ARTYKUŁY RÓŻNE :

1x TXB546A Moździerz 1,5" 10 ładunków - 23,99 zł
2x JM02N Kamikadze - 6,90 zł
1x U6778 Cyrcoblitz Mały 12szt. - 7,49 zł


WYRZUTNIE :

1x TXB422 Litle Palm Tree - 6,99 zł
1x JW4072 Orient - 7,33 zł
1x BC2520 Purple Tail - 14,99 zł
1x JW07 Big Bang Mars - 16,99 zł
1x JW06 Big Bang Kasjopeja - 17,49 zł
1x TXB174 Lily Magnolia - 19,90 zł
1x JW90 Show of Fireworks - 34,34 zł
1x TXB470 Tratmontane - 62,99 zł


RAZEM:

261,11 zł

Wliczyłem w to moździerz za 24zł z Triplexa 10 strzałów, kaliber 1,5" - myślę, ze ten będzie lepszy ob biedronkowego.

Jeśli 237zł to za dużo (po odjęciu kosztów za moździerz), to odjąłbym od rachunku rzymiaki Lion i ewentualnie wyrzutnie Little Palm Tree, Orient, chociaż są one godne uwagi. W sam raz do zabawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...