Skocz do zawartości
  • 0

Co wybrać z biedronki???


Udycz

Pytanie

Tak jak w temacie zapewne większość z was widziała już propozycję biedronki i teraz mam dylemat co wziaść za 30 zl nie wiem rzymiaki wyrzutnie?a może jakiś zestaw?? Pomóżcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam juz pare kostek rakiet mozdzierza nie chcem a stawiam raczej an zabawe z efektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

30zł i dylemat dobre żarty hehehehe
10/20/50 temat o biedronce ??

MOD: właśnie myślę, co z nimi robić, ale regulaminu nie łamią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

30zł i dylemat dobre żarty hehehehe
10/20/50 temat o biedronce ??

MOD: właśnie myślę, co z nimi robić, ale regulaminu nie łamią...

Yyyyy... nie rozumiem możesz wyjaśnić swoją wypowiedź?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niech chociaż po polsku poprawnie piszą. Już mnie irytują te tematy, co wybrać za 30,45,20 złotych bla bla bla. Niedługo pojawią się tematy typu co wybrać "lizaka czy paczkę picolo?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę że na tym forum to już się o nic nie można zapytać bo od razu bulwers.... Tylko zapytałem a od razu... Z resztą nie ma co pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niech chociaż po polsku poprawnie piszą. Już mnie irytują te tematy, co wybrać za 30,45,20 złotych bla bla bla. Niedługo pojawią się tematy typu co wybrać "lizaka czy paczkę picolo?"
[/quote


Widze ostatnio , że bawisz się w niekrytego krytyka ;] . krytykujesz wszystkich , a przecież forum służy do POMOCY a nie do krytykowania kogoś gdy zadaje pytanie. Ma na wydanie 30zł i się pyta co może za to kupić , ja w tym nic dziwnego nie widzę ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę że na tym forum to już się o nic nie można zapytać bo od razu bulwers.... Tylko zapytałem a od razu... Z resztą nie ma co pisać




hehe nie przejmuj się :D Wiesz jak to bywa.. a co do tematu to jak do zabawy to weź sb duży zestaw , miałem go kilka razy i jest dobry :) A jeśli o efekt NG1 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytać można jak najbardziej ale sam zobacz jakimi pierdołami ty ludziom głowę marnujesz??
Za 30zł co nie wybierzesz to szaleństwa nie będzie, sam sobie odpowiedz na pytanie czy chcesz jakiś efekt czy chcesz jak najwięcej tego mieć i już będziesz wiedział co wziąć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapytać można jak najbardziej ale sam zobacz jakimi pierdołami ty ludziom głowę marnujesz??
Za 30zł co nie wybierzesz to szaleństwa nie będzie, sam sobie odpowiedz na pytanie czy chcesz jakiś efekt czy chcesz jak najwięcej tego mieć i już będziesz wiedział co wziąć!!

Skoro Cie takie tamaty nei interesują to po co wgl się w nich udzielasz?? Bo nie ejstem w stanie Cie zrozumieć...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę że Duży Zestaw jest najlepszym wyborem :P Chyba że : Mały zestaw, Wyrzutnia Planet i do tego weź sobie wulkany także dużo zabawy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najbardziej denerwuja mnie własnie takie tematy. Ludzie. Jest tego setki na forum! Oferta jest taka sama jak w zeszłym roku, wiec co za problem poszukac sobie jakis tematow z tamtego roku? Wiem, najlepiej założyc własny temat i iść na łatwizne, ale postawcie się w roli moderatora. Muszą usuwać zbędny spam, a wy im tylko tej roboty dokładacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...