Skocz do zawartości

[bungar] Skromny stuff 2012/2013


bungar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam wam mój skromny stuff na tegorocznego sylwka. Nie jest tego dużo, ale mam nadzieję, że zawsze coś będę miał, swoją droga toi tak chyba jeden z moich większych stuffów ;)/>/>

Na pewno coś jeszcze dojdzie, ale to raczej coś drobnego, może jakaś mała wyrzutnia lub kilka rakiet z bazaru albo jakiegoś marketu ;)/>/>

To co posiadam zamawiałem z bugfun, a mianowicie

Wyrzutnie:
Wybuchowa biała kulka (GM9016B)
Niebieska dalia (GM9013A)

Moździerz:
Artillery Shells (SP008)

Rakiety:
4 rakiety z zestawu World Cup od Kellera
2 zestawy Whistling moon travellers (JR05)

Petardy:
2x Achtung (K202)
2x Explosive I (Ex1)
1x Big corsair (JC04)
1x FP3 Small (JC05)

Art. Różne:
Cyrkoblitz (P7025)

Fotki:

17122012080__200225.jpg

17122012081__903359.jpg


Sorki za fotki, ale robione z telefonu. Wiec tak jak pisałem na pewno coś dojdzie, ale nie będzie to nic wielkiego, zaktualizuje ale to dopiero przed samym sylwkiem cos zakupie. Teraz zapraszam do oceny ;)/>/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przyjemne komentarze :) A co do ceny to wyrzutnie i mozdzierza kupowałem w promocji bodajże w styczniu, a łacznie za wszytsko z przesyłką to kolo 80-90 zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ładnie :D/> ej dobre te cyrki z komety ?: D

BARDZO FAJNE NAPRAWDĘ POLECAM :) Zielono-czerwone peony z lekkim craklingiem (niestety leci dość nisko)
Co do stuffu Bardzo fajny :D Mały ale z impetem :D 5/5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na ocenach się nie znam, lecz mi się podoba. Przyjemnie sobie w sylwestra postrzelasz, i to nie dużym kosztem ;) Dokupiłbym jeszcze kilka rakiet. Ogółem jest dobrze! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dodaje fotkę, zbytnio nie ma na co popatrzeć, ale nie mam nic innego do roboty ;p Miało dojśc więcej, ale jak pisałem na bazarze drożyzna niesamowita i zwątpiłem. Więc już raczej nic nie dojdzie. Daje ostatnią fotke z rzeczy które dokupiłem no i życzę wybuchowego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku :D

Fotka ostatnich rzeczy z bazaru

30122012084__830588.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...