Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Zestaw na sylwestra :)


DJMordziak

Pytanie

Witam, jako, że mało znam sie na fajerwerkach, wyrzutaiach itp to proszę was o pomoc w doborze sprzętu na ten rok. pieniądze przeznaczone na to to 400-500zl (ewentualnie jak dużo lepszy sprzęt byłby za 600zl to może się zdecyduje). Chciałbym kupić to w swojej miejscowości PŁOCK (ewentualnie Gostyniń, Kutno, Sochaczew (miejscowości w pobliżu), ewentualnie wysyłką jak pewny sklep i towar. W skład chciałbym zeby wchodziły wyrzutnie, rakiety, coś z konkretnym walnięciem (mieszkam na otwartym terenie więc mogę wydziwiać :), fontanny zresztą sami wiecie co potrzebne w taki zestawie. Fajnie by było, żeby cały proces trwał troche czasu zebym nie zamknął wszystkiego w 3min :). Proszę o konkretną pomoc ewentualnie jakies linki z zestawem nagranym filmem wtedy wiem jak to wygląda. A moze ktoś bardziej doświadczony jest z Płocka i pomógłby mi ogarną sprawę pozdr i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Polecałbym ci zamówienie przez internet. Sklep taniefajerwerki.pl gwarantuje szybką wysyłkę, miłą obsługę oraz dobrą jakość produktów. Wielokrotnie tam zamawiałem i wszystko było super. Dzięki zamówieniu przez internet zyskasz niższe ceny, większy wybór produktów i lepszą jakość. Dodatkowo, przy takiej kwocie, powinieneś dostać gratisy.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Gość

Może jakiś zestawik ktoś złoży?? Jakiego producenta najlepiej wybierac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam Ci cuś takiego.
Petardy.
3x fp3 small
3x fp3 big
2x p2000 mega piratka
Wyrzutnie
TXB422 Litle Palm Tree 1x
TXB462 Red Peony 1x
SM9880 Babel 1x
BC2520 Purple Tail 1x
JW4060 Styx 1x
JW08 Big Bang Wenus 1x
P7305 Loara 1x
JW26 Katmandu 1x
JW4055 Mont Everest 1x
TXB470 Tratmontane 1x
TXB612 Coco Rain 1x
JF11 Ninja 1x
JF07 Lampa Alladyna 1x
Rakiety
R20072 Perfect 1x
JR4 Diabolo 1x
Fontanny
JF04 Silver Cascade 2x
TXF781 Silver Energy 1x
Rzymskie ognie z efektami
M23 Mistrzowie Ognia - Czerwony 1x
M23 Mistrzowie Ognia - Fioletowy 1x
M23 Mistrzowie Ognia - Niebieski 1x
Cyrkoblitze i inne pierdółki do zabawy oraz lont, który może Ci posłużyć do podłączania wyrzutni do pokazu sylwestrowego.
P7025 Cyrcoblitz Mały 2x
W504 Kamikadze Mały 2x
U6778 Cyrcoblitz Mały 1x
Lont 1cm/sek 2 mm 6 metrów.
Łączna kwota 600,20 zł
Składane ze sklepu http://fireworld.pl/
Wysyłka koszt 0 zł.
Jeśli chcesz moge Ci również ułożyć plan pokazu, w której dane wyrzutnie i inne artykuły będą prezentowały się nieźle.
Pozdrawiam, Arek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Parę pierdół odrzuciłem bo srednio mi się podobały pozatym super :), powiedz mi czy ten sklep jest sprawdzony i wszystko ok przychodzi?? Pytam bo nigdy takich rzeczy nie zamawiałem przez net i nie chciałbym wrzucić pieniędzy w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Parę pierdół odrzuciłem bo srednio mi się podobały pozatym super :)/>, powiedz mi czy ten sklep jest sprawdzony i wszystko ok przychodzi?? Pytam bo nigdy takich rzeczy nie zamawiałem przez net i nie chciałbym wrzucić pieniędzy w błoto

Sprawdzony, wszystko przychodzi - sam u nich zamawiałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Towar doszedł już do mnie :), jestem zadowolony bo jest naprawde sporo towaru nawet więcej niż się spodziewałem :) Dzięki za pomoc ppozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...