Skocz do zawartości
  • 0

Mój petardowy stuff do oceny, + wątpliwość co do fp3


niki990

Pytanie

Witam!
Powoli przygotowuję sobie moją petardową część sylwestra. W zw. z tym chciałbym dać do "oceny" moje plany. Zamawiam na speed-fajerwerki.pl.
2x La Bomba 20 szt. opakowanie 11 zł.
4x FP3 Small 30 szt. opakowanie 10 zł
2x Mega Jumbo 5 szt. opakowanie 12 zł.
3x Achtungi(9,5cm*3cm) 6 sztuk opakowanie 6,5 zł.
Oraz fp3 new. Jako że dużo osób krytykuje tegoroczną partię mam wątpliwości co do zakupu. Zostało mi 8 z zeszłego roku. Takich z czerwonym czymś na spodzie. Nie wiem jak to opisać. Na stronie są 2 rodzaje tych fp-trójek. (http://www.speed-fajerwerki.pl/33-903-FP3+JORGE+ORYGINAL+20+szt.htm i http://www.speed-fajerwerki.pl/33-855-FP3+NOWE+20+szt++z+zielon%C4%85+flar%C4%85.htm) I tak w sumie to nie wiem które są które. Te "oryginał Jorge" są tańsze od drugich. Myślicie że są słabsze? Nie chciałbym wdepnąć na minę. Wolałbym oczywiście te mocniejsze :D Jeżeli są jakieś extra mocne petardy w tym roku, napiszcie proszę :) I jeśli któreś z nich są słabe też mnie ostrzeżcie. Nie chcę zmarnować kasy na syf, od którego huku jest głośniejsze moje pierdnięcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

FP3 nadal walą mocno, w pierwszym linku co podałeś to tegoroczne FP3N jest minimalnie słabsze od starych które są w drugim linku.

Na Twoim miejscu nie kupowałbym Mega jumbo oraz Achtungów zamiast nich możesz przetestować też TXP066 Dynamite podobno walą konkretnie.

Najmocniejsze dostępne petardy na polskim rynku to czeskie petardy Black Death firmy Pyro Moravia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Płacić 80 dyszek za 7 petard Black Death to dla mnie gruba przesada :O A nad Dynamite'ami pomyślę. Trochę mało sklepów je oferuje. Coś jeszcze mi polecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

859 miałem w zeszłym roku i były takie same jak stare fp3new czyli potężne, mega piratkę II odpalałem dzisiaj i jest także bardzo mocna, wydaje mi się, że nawet mocniejsza od zeszłorocznych 859.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Płacić 80 dyszek za 7 petard Black Death to dla mnie gruba przesada :O A nad Dynamite'ami pomyślę. Trochę mało sklepów je oferuje. Coś jeszcze mi polecisz?




Pytasz jakie są extra mocne to odpowiadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha. Tak sobie przegladam YT i sry za offtop ale co to za ładunek mógł być w 6:30? Bo moc eksplozji mnie powala :D Trzeba będzie się wybrać do Stonki po jakiś lakier do włosów albo dezodorant :D


Sorry wielkie za niepodanie linku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytasz jakie są extra mocne to odpowiadam.

Spoko :) jak już tyle płacić to sobie bym coś od profi zapodał. Te bombki to już wariactwo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...