Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

stuf 150zł-160zł


Gość patryk

Pytanie

Gość patryk

siemka. Jestem nowy na forum. chcialby was prosić o ułozenie stufu do max 160 zł w róznych marketach taki jak biedronka lidl lub polomarket ostatecznie na bazarku. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Obecnie nie wiemy jaką ofertę posiadają markety typu lidl, biedronka oraz polomarket. Bazarek? Skąd mamy wiedzieć co jest u Ciebie na bazarku. Narazie są oferty kilku marketów, które posiadają produkty kellera i hestii. Jeśli chcesz to czekaj na pojawienie się gazetek, a jeśli nie to polecam zamówić w internecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzieki za odpowiedz jak jusz bedzie gazetka to pododaje linki czy zdjecia. jescze jedno ulozyl bys wtedy stuff t
aki zeby bylo trohe zabawy i zeby byly tez efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzieki za odpowiedz jak jusz bedzie gazetka to pododaje linki czy zdjecia. jescze jedno ulozyl bys wtedy stuff t
aki zeby bylo trohe zabawy i zeby byly tez efekty?

Ja też również z chęcia moge Ci pomóc :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w miescie mam tak; biedronka lidl polomarket i 3 takie markety stokrotki ale nie wiem czy tam bedą fajerwerki

No to dobrze .Ponieważ biedronka i lidl (jak dla mnie maja najciekawsze oferty)polomarket tak sobie.Poczekaj jeszcze kilka dni i pojawią się gazetki :D Jeśli chcesz moge Ci pomóc wybrać coś ciekawego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sklepach takich jak: Intermarche, Bricomarche, Eurocash dość często mieli dość dobre oferty fajerwerków, ale jeśli tych sklepów nie ma u Ciebie to nic.
No i tak jak pisałeś - Lidl, Biedronka.
Jeśli chciałbyś kupić jakieś wyrzutnie, to polecam z Triplexa, Komety, no... z Jorga też. Może zapoluj na gazetki i przedstaw sytuację. Pomożemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego, zamów przesyłeczkę za pobraniem na fireworld.pl, wtedy masz pewność, że nikt Cię nie oszuka. Jeżeli chcesz, to mogę zrobić zdjęcie Twojego zamówienia przed wysyłką, abyś na własne oczy oraz oczy Twoich rodziców zobaczył, że wszystko jest ok ;)

Szkoda, żebyś przepłacał na bazarkach, bo za 160 zł można mieć całkiem fajny zestaw, dodatkowo eliminując koszty przesyłki...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego, zamów przesyłeczkę za pobraniem na fireworld.pl, wtedy masz pewność, że nikt Cię nie oszuka. Jeżeli chcesz, to mogę zrobić zdjęcie Twojego zamówienia przed wysyłką, abyś na własne oczy oraz oczy Twoich rodziców zobaczył, że wszystko jest ok ;)/>/>/>

Szkoda, żebyś przepłacał na bazarkach, bo za 160 zł można mieć całkiem fajny zestaw, dodatkowo eliminując koszty przesyłki...

Pozdrawiam!


Tak jak jednemu gościowi zamiast 9m lontu wysłałeś 6,60m :D ?

Ledwo sklep istnieje a już problemy z liczeniem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzieki wszytkim za odpowiedzi ale raczej kupie w biedronce i lidlu. Pitbullsoldier to mógł bym prosic o pomoc w ułozeniu stuffu jak gazetki sie pojawią?

Edytowane przez Cooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...