Skocz do zawartości
  • 0

Kilka pytań


Krystian767

Pytanie

Witam.

Chciałbym sie dowiedzieć kilka rzeczy a mianowicie.
1. W jakim sklepie internetowym najbardziej opłaca sie zakupic fajerwerki? W poprzednim roku kupowalem w top10 kolo Gdańska.
2.Czy w dalszym ciagu FP3 New to najbardziej opłacalna petarda na rynku mimo jej oslabienia(z tego co doczytalem na forum)?
3.Prosiłbym równiez o pomoc w wyborze 2 maks 3 wyrzutni do kwoty powiedzmy 200zł +-10zl.Interesuje mnie kątówka oraz zwykla po jednej.Ta zwykla o najlepiej malo dynamiczna by starczyla na dluzej i by efekty znacząco nie nachodzily na siebie. Co do sklepu to oczywiscie ten w ktorym będzie najtaniej.
4.Mam jeszcze pytanie co do moździerzy tych droższych powyzej 100zł. Opłaca sie kupić?I tutaj prosiłbym o konkretna nazwe i sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tu masz jeszcze stare fp3new, które będą chyba najlepszym wyborem, lub jak kolega pisał p2000 z maxsemu, podobno moc taka sama jak stare fp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aktualnie lepsza oferta jest druga ze sklepu fajerwerki korsarz. Wysyłka za 1zł + Jw 90 czyli jakies 40-50zł do przodu. Mam czas do 23 takze czekam na lepsze oferty. Jezeli nie bedzie żadnych dokonam zakupu w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...