Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Czy to dobry stuff ?


MegaBomb

Pytanie

Witam chcę przedstawić wam mój skromy stuff i czy jest on dosyć dobry , i oczywiście promocje.

1.TXB546-Z - RTILLERY SHELLS - 24,75 zł
2.EX1 - Explosive I - 1,69 zł
3.U14000 - CYRKOBLITZ DUŻY - 7,64 zł
4.T6237 - Multicolor - 4,99 zł
5.JR05 x2 - Whistling moon travellers - 2,78 zł
6.JR8 x2 - Diabolo - 35,20 zł
7.JW07 - Mars - Seria BIG BANG - 16,80 zł
8.JW06 - Kasjopeja - Seria BIG BANG - 17,99 zł
9.SM2126 - Macrocosmos III - 12,99 zł


Aa i gdy zamówie we wtorek po wigili to czy przyjdą na czas w sensie na piątek lub sobote ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Raczej dojdą , ale ja bym nie ryzykował i zamówił wcześniej :)/>/>


Np kiedy .. a jak będe miał hajs po wigilii ?
A stuffik dobry ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepiej jeszcze przed świętami , a jeszcze lepiej by było jak byś teraz zamówił . Dużo jeszcze promocji jest , a już za parę dni pewnie się skończą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff dobrany dosyć dobrze,najwyżej marsa wymień na wenusa,lub plutona.Jeśli chodzi o to czy zamówienie dojdzie na czas to raczej tak (kurierzy mają opóźnienia góra jedno,dwu dniowe).Ale ja bym się martwił inna sprawą,a mianowicie tym czy jeszcze sklep będzie mieć dostępne te produkty które wybrałeś.
Jeśli ostateczna decyzja nie została podjęta to zapraszam do zapoznania z promocją :http://www.forumfajerwerki.pl/topic/9544-promocja-50-na-fajerwerki-arki/
Chętnie pomogę przy ułożeniu stuffu i załatwieniu wszystkich formalności ;)
Ps.jak wybierzesz zakup z Arki to dostawę na czas masz gwarantowaną :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff jest dobry , ale jeśli chodzi o zamówienie to zamawiaj teraz ! Lada moment skończą się promocje i będą ceny hurtowe więc nie zwlekaj , jak nie masz teraz kasy to nie wiem pożycz od kogoś czy coś bo potem będzie już drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie za bardzo rozumiem o jakie ceny chodzi ? i dlaczego marsa mam zmienić na plutona, mars nie jest lepszy ? a pluton jaki ma symbol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie za bardzo rozumiem o jakie ceny chodzi ? i dlaczego marsa mam zmienić na plutona, mars nie jest lepszy ? a pluton jaki ma symbol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ceny jak zawsze przed wigilią wzrosną o jakieś 20%, teraz masz jeszcze dostęp do promocji. Marsa zostaw to dobra wyrzutnia w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ceny jak zawsze przed wigilią wzrosną o jakieś 20%, teraz masz jeszcze dostęp do promocji. Marsa zostaw to dobra wyrzutnia w tej cenie.


Ok wielkie dzięki a stuffik dobrze dobrany aa i czemu nie ma zestawów promocyjnych ? Bo właśnie patrzę i nie ma nic ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są zestawy promocyjne, w uwagach masz podać co chciałbyś otrzymać jako gratis - nie możesz podawać konkretnego produktu, ale np. możesz napisać, że chciałbyś moździerz czy jakąś wyrzutnie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za kasjopeje i macrocosmosa 3 zabrałbym JW08 Wenus. A do reszty nie mam zastrzeżeń


endriu123457


Eee tam ja wole troszke słąbysz efekt a wiecej ( myślę, że wiesz o co chodiz ? )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Eee tam ja wole troszke słąbysz efekt a wiecej ( myślę, że wiesz o co chodiz ? )

poprostu idziesz na ilość , a nie na jakość :) tak jak ja , ale ludzie z forum uświadomili mnie , że warto mieć jakiś konkret na godz 00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff może być, dołóż do tego paczkę fp3 small. Radziłbym nie ryzykować i nie kupować po wigilii bo nie wiadomo czy dojdzie na czas i czy ceny będą takie same, ale to już twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff może być, dołóż do tego paczkę fp3 small. Radziłbym nie ryzykować i nie kupować po wigilii bo nie wiadomo czy dojdzie na czas i czy ceny będą takie same, ale to już twój wybór.


Już mam wszystko uzgodnione jutro zamawiam wszystko z kolegą bo on razem ze mną zamawia i przesyłka na pół .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Mariusz

a bym wywalil te rakiety diablo i brałbym Wenusa Jr08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...