Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Stuff 50zł


Korsarz96

Pytanie

1.Mam taki problem. Chcę dokupić jeszcze parę rzeczy do zabawy ale za góra 50 zł. Tylko teraz tak jak zamówie przez neta to wyjdzie gdzieś 75-80zł bo + przesyłka. A jak będę kupował w marketach i na rynku to też pewnie zapłace dwa razy drożej. I teraz mam pytanko Lepiej zamawiać tu czy tu ? Jaki jest sklep internetowy z najtańszą przesyłka ?
2.Na www.fajerwerkitanio.pl jest możliwość przez poczte Polską i tam pisze że koszt dostawy 0zł tylko że 2-3dni idzie... Co doradzicie ??
3.Na bigfunie złożyłem sobie taki stuff co wy na to ???
http://imageshack.us/photo/my-images/843/zabawaprzed24.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Bierz ze sklepu internetowego. Po pierwsze w marketach nie będzie FP3, ani.innych fenomenów, tylko średnie petardy, których twój sąsiad z końca ulicy nie usłyszy ;)/> Po drugie różnicy cenowej aż tak DUŻEJ nie będzie, ale jak wczesniej napisałem w marketach będą średniaki.

2. Przesyłka za 0 zł ?! To chyba nie możliwe, sprawdź jeszcze raz, albo daj nam link, w którym będzie widoczne, że przesyłka pocztą wynosi 0 zł.

3. Mało co widać na tym zdjęciu. Widzę,.że są tam chyba fp3, jakaś kostka z komety i? Najlepiej napisz nam co tam masz.

A teraz moja propozycja, chcesz hukówki to proszę bardzo :)/>

FP3 small x2 - 18 zł
TXP859 x2 - 24 zł
FP3X x1 - 9 zł

Razem 51 zł.

Ogólnie masz 100 bardzo silnych petard I spokojnie wystarczą Ci na cały 31 grudnia :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://www.fajerwerkitanio.pl/koszt-dostawy tutaj jest że Poczta Polska "nie zł" nie weim oco chodzi :(
Jeśli chodzi o obrazek w prawym górnym rogu jest lupka którą se przybliżasz no ale i tak ci napisze :
Wyrzutnia Kair / Aron/ Gold Flasch /Saturn Missle/ 4 vulkany "TOBA" / Rzymskie ognie 12szt po 10strz. Keller / Trzeszczące Kulki 3x6szt. /Bączki Osa i Kolorowe Wirujące Bączki / Achtung 3szt. / 10x40strz. Karabinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja osobiście kupiłbym w internecie
propozycja z fajerwerkitanio.pl :

stuufff.png

Na tej stronie tez jest dość ciekawa promocja mikołajkowa przy zakupach od 60 zł możesz wybrać zestaw promocyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A na BigFun też jest za 1zł jak za 50zł zamówie i myśle że z BigFuna zamówie. Niechce HUKOWYCH tylko świetlne !!! No te 3szt achtunga i karabinek a tak to tylko wizualne !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorki nie wiedziałem pisałeś wcześniej że chcesz hukowe do 50 zł. Napisz dokładnie co chcesz to ci ułożę stuff z bigfuna :)/>

Chcę dokupić jeszcze parę petard do zabawy ale za góra 50 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorki nie wiedziałem pisałeś wcześniej że chcesz hukowe do 50 zł. Napisz dokładnie co chcesz to ci ułożę stuff z bigfuna :)/>/>

żadnych hukowych ! Tylko wizualne wulkany,mniejsze wyrzutnie (Aron,Sara itp) bączki , trzeszczące kulki itd :D



Gdzie Ci pisze że przesyłka na bigfun jest za 1zł ?

Chodzi o zestaw promocyjny :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

P7202 Sara
P7201 Aron
TXB388 Gold Flash
TXB388 Cyrkoblitz mały
JM02N Kamikadze
P5003 Koliber
JM05 Trzeszczące Kulki
0860 Kulki dymne
TXF440 Stroboskop
JF05 Złoty wulkan

suma: 51,38 zł
oraz zestaw +50

Chyba wszystko tu masz co się może zmieścić hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...