Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

[Pirat_Dawid] Stuff 2012/2013


Pirat_Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój największy stuff jaki zamawiałem przez internet.
Koszt to około 300 zł ,a były one zamawaiane na fajerwerkikorsarz oraz na bigfun.
Mam tylko jedną kostkę : Mount Everest z jorge. Bardzo interesują mnie petardy i rakiety dlatego mam ich najwięcej.


http://www.youtube.com/watch?v=Lqm0ysy4sqM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę plusy i minusy w tym stuffie a więc:

- Achtungi to jeden wielki błąd bo mógłbyś kupić za te pieniądze więcej i efekt byłby lepszy JC05/FP3 :)
- Za 300zł była by zabawa i kilka fajnych kostek
- Mało efektu na niebie

+ Będziesz miał dużo zabawy i nie będziesz się nudził

Nie bierz tego do serca bo to tylko moja opinia :P
Życzę Ci dobrej zabawy Sylwestrowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę plusy i minusy w tym stuffie a więc:

- Achtungi to jeden wielki błąd bo mógłbyś kupić za te pieniądze więcej i efekt byłby lepszy JC05/FP3 :)/>
- Za 300zł była by zabawa i kilka fajnych kostek
- Mało efektu na niebie

+ Będziesz miał dużo zabawy i nie będziesz się nudził

Nie bierz tego do serca bo to tylko moja opinia :P/>
Życzę Ci dobrej zabawy Sylwestrowej :)/>

No zgadzam się tu w 100% Mogłeś wziąść więcej efektów swietlnych... Co prawda widziałęm tam pare rakietek/Cyroblitze/Diablo/ Mont Everst ale to i tak mało ale tak jak kolega wyżej. Dużo zabawy.Nie będziesz się nudził to pewne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię petardy i coś do zabawy ale 300 zł na tylko tyle to za dużo! Zrobiłeś błąd kupując te achtungi, biedronki i te china boller. Trzeba było wziąć wiecej fp3 lub fp3 small są bardziej opłacalne i lepszy huk. No ,ale co tam odpalisz wszystko w tym roku to za rok zobaczysz co się opłaca a co nie :) Podsumowując stuff niezły 7/10, fajnie że jest dużo całkiem innych artykułów różnych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie źle ułożony stuff. 300 zł za takie coś ????? Achtungów sie nie opłaca kupować a widze że masz tego w bród.
Piszesz że to twój największy stuff, ja za 150 zł kupiłem na FM i mam tego 3x więcej. Serio
Daję 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem źle ułożony stuff , za mało efektu jak na tą cenę. Dużo zabawy będziesz miał ale widzę tu kilka błędów tak jak wyżej napisali niepotrzebne achtungi , china boller. 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taką kasę jest tego na prawdę mało ;/ Achtungi mogłeś sobie darować, bo są drogie a huk porównywalny, a nawet może być słabszy od FP3 :)
Jakąś paczkę lepszych rakiet i ze 2 mniejsze kostki to wtedy było by miodzio :)
porównaj sobie do mojego zeszłorocznego stuffu :) ja wydałem ok 350 zł :P
oto on: http://pokazywarka.pl/zjxmcf/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...