Skocz do zawartości

Planował zamach na sejm!


rafi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś koleś planował zdetonować 4 tony jakiegoś materiału wybuchowego obok sejmu. Więcej info tutaj. Jest jeszcze galeria pokazująca część rzeczy które zgromadził link: tutaj i zdjęcie przedmiotów które większość zna: link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe rzeczy tam ma. Sama sprawa jest ciekawa. Zapalniki, systemy i lont - wszystko można łatwo kupić i kilka osób z forum również to ma, ale do pirotechniki widowiskowej. W przeciwieństwie do całej reszty.
Mam tylko nadzieję ze z tego powodu nie wprowadza zaostrzeń na rynku pirotechniki pokazowej...

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Brunon K. szukał kontaktów w środowisku pasjonatów broni i materiałów wybuchowych.


Coś dla nas :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam tylko nadzieję ze z tego powodu nie wprowadza zaostrzeń na rynku pirotechniki pokazowej...

Dokładnie o tym samym pomyślałem w końcu zapały, lont jak i systemy do zdalnego odpalania posiadają użytkownicy tego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadał lonty, zapłony, baterie, ale myślę, że posiadał również w swojej lodówce szynkę i masło i myślę, że tak samo nikt nie będzie nikogo ganiał za szynkę i masło, jak i za lonty, zapłony i baterie, bo to rzeczy powszechnie dostępne, w posiadaniu których znajdują się setki, albo i tysiące ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno Uno to teraz temat numer jeden. ABW chwali sie jakie to jest skuteczne, szkoda ze nadal nie wiedza gdzie sa setki mln zlotych z AMBER GOLD.
Byla potrzebna jakas szopka, no i jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bruno Uno to teraz temat numer jeden. ABW chwali sie jakie to jest skuteczne, szkoda ze nadal nie wiedza gdzie sa setki mln zlotych z AMBER GOLD.
Byla potrzebna jakas szopka, no i jest.


Pojadę z angielska- Exactly



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie Donald szykuje znowu jakas ofensywe i bedzie chcial zaostrzyc prawo.




Dla mnie to taki temat by odwrócić uwagę od drążonego tematu prowokacji 11.11 w Wawie.


Szczerze, to na tym forum nie spodziewałem się takich odpowiedzi.Jednak wiara, że nie wszyscy mają zasłonięte oczy propagandą mediów.
Panowie, to zwykła osłona dymna na wprowadzenie nowych przepisów.W naszym państwie powoli jest gorzej niż w najgorszej komunie.
Ludzie, którzy jawnie z tym walczą (zatrzymania przed 11 listopada kibiców, zatrzymanie Starucha) są zamekani, prześladowani przed służby rodem z czasów komuny.Rząd zaczyna rozumieć, że ludzie powoli otwierają oczy i przechodzą do działania.
Czas się obudzić.Pozwole sobie zacytować wypowiedź z innego forum, które doskonale to obrazuje:

"Dzis tez z wielka pompa wrzucili jakis zamach gowinarza z czterema tonami materialu ,ktore przywiezie torowka pod sejm a po cichu komorowski podpisal likwidacje polskiego rolnictwa zgodnie z nakazem zydow z unii czyli zywnosc modyfikowana GMO, zniszczy ona polska gospodarke polskie dzieci i polakow, cala ta konferencja prokuratury to bajka dla lemingow i mankrutow! Tu chodzi o to ,aby zrobic szum wielka konferencje zaslone dymna a po cichu wprowadzic cos na co ludzie nigdy by sie nie zgodzili. Wlasnie od dzis jestesmy prowadzeni prosto do katastrofy, wczesniej bylismy do niej przygotowywani. Kiedys Pisalem o patentach w unii na zywnosc ktora musimy spozywac by zyc. wlasnie ja wprowadzili w naszym kraju a podpisal ja wielki patriota prezydent szczykunow. Upadek najlepszej rzeczy jaka Mielismy na swiecie-naszego rolnictwa."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...