Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 500zł


pokepim

Pytanie

Witam, w tym roku mam 500zł (+/- 100) do wydania na fajerwerki. Od razu piszę, że to kwota tylko na fajerwerki ze sklepów internetowych. Mam jednak dylemat, w którym zakupić. W którym jest asortymentu najwiećej i najtaniej (rabaty mile widziane). Zawsze zamawiałęm z top10, ale polecano mi taniefajerwerki.
W stuffie widziałbym:
Moździeż (najlepiej 1,75), wyrzutnie dosyć długą najlepiej koło minuty, chyba triplex takie ma. Kątówki jorge, tylko które najlepsze. Wyrzutnie, rakiety z efektami ponytail, waterfall lub fish. No i jakiś dobry i tani zestaw pierdółek i jakieś hukowe, ale z lontem ^^, no i takie tam fontanny czy co przyjdzie komu do głowy. Najważniejsza jest ta główna długa wyrzutnia i kątówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

TXB180
TXB670
GWM5028
P7450
HE0602B
P2000
P1000
Vulkan Silberfacher
CD003
P3505
Zestaw dla milusińskich x4
TXB220
VS-0044
JZ03 x2

Koszt: 525,18PLN (wysyłka za darmo przy wpłacie na konto)
Taniefajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecałbym ci www.fajerwerki-net.pl za 500zł dostaniesz sporo produktów Gratis :)
Teraz Stuff :
moździeże:
1.MAGIC SKY TXC434 -31.90
Wyrzutnie:
I:
- Black Cat - 75.99
- Samurai RSB734 - 35.99
- New generation 11 - 43.99
- Seria Big Bang- Mars / Kasjopeja / Pluton (50zł)
- Cudak / Dont wory by happy (50zł)
V:
-HOT STARS DP0020 - 86.90
-Show of FireWorks JW90 -31,90
Rakiety:
1.Rakiety Perfect - R20072 - 27,99
2.Diabolo JR8 - 17.99
3.Exclusive collection - JR25 - 32,90
4.Speed III JR23 - 33,27

Razem jakieś 521zł :) Miłego sylwka NIEZAPOMNIJ O ZESTAWACH PROMOCYJNYCH !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Świetny, nie znałem tych wyrztunie (z resztą ja mało znam :P). Przypomniało mi się, że 3 lata temu miałem Multifarious triplexa, genialna wyrzutnia, długo trwa i najtańsza z tych większych wyrzutni.
Szkoda, że nie ma na tf nic z jorge, może dokupić coś jeszcze na top10 z jorge, coś polecacie? (Kątówki głównie i rakietki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...