Skocz do zawartości
  • 0

Jak działa ta promocja ?


Regnum

Pytanie

Witam
Mam takie pytanie ,gdyż przeglądając sklep z fajerwerkami fajerwerkimarket.pl natknąłem się na promocje z okazji Dnia Niepodległości ,lecz nie za bardzo rozumiem o co dokładnie chodzi.
Znaczy wiem ,że otrzymam gratisy wartości 23% i chciałbym się spytać czy po prostu jak kupuje za powyżej niż 200zł to wybieram co chce za 37.40 i wszystko gra ? Czy ja kto jest ?
lnk do promocji http://fajerwerkimarket.pl/news/show/id/38

A drugie pytanie to promocja w sklepie bigfun. Oferuje przy zakupie powyżej 200zł zestaw promocyjny wartości 33% zamówienia za 99 gr.
czyli chodzi o to ,że jak zamówię za 200zł to płace to 99gr i 33% tego zestawu promocyjnego 200zł czy jak ? Bo kurde nie rozumiem tego wszystkiego.Aha i czy moge wybrac kilka zestawow promocyjnych pow. 200zł tylko ,ze o innych numerach ?
link do promocji
http://www.sklepbigfun.pl/promocje.html
http://www.sklepbigfun.pl/kategoria/31/zestawy-promocyjne.html

Wiec jak wiecie o co kaman i możecie mi to jakoś bardziej wytłumaczyć to z góry dzięki i ,która promocja według was jest korzystniejsza ?
Pozdrawiam wszystkich piromaniakow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Promocja na Bigfunie działa prosto i wszystko jest w jej regulaminie. Za zakup fajerwerków powyżej jakiejś kwoty dokładasz do koszyka zestaw promocyjny o wartości tej kwoty lub kilka, które łącznie dadzą tą kwotę, i płacisz za niego 99gr.
Przykładowo: kupujesz fajerwerki za 262zł. Dokładasz wiec do koszyka zestaw promocyjny 250zł+ lub Zestaw 200+ i 50+ lub 150+ i 100+ i tak dalej, byleby łącznie wychodziło 250zł.
33% wartości zamówienia to wartość fajerwerków, które znajdują się w tym zestawie.
Promocja na fajerwerkimarket.pl jest jeszcze prostsza - przy zakupie fajerwerków za jakąś kwotę, możesz wybrać gratisy o wartości 23% zamówienia. Wpisujesz, co wybrałeś, w "Uwagi do zamówienia".
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to napisz.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Promocja na Bigfunie działa prosto i wszystko jest w jej regulaminie. Za zakup fajerwerków powyżej jakiejś kwoty dokładasz do koszyka zestaw promocyjny o wartości tej kwoty lub kilka, które łącznie dadzą tą kwotę, i płacisz za niego 99gr.
Przykładowo: kupujesz fajerwerki za 262zł. Dokładasz wiec do koszyka zestaw promocyjny 250zł+ lub Zestaw 200+ i 50+ lub 150+ i 100+ i tak dalej, byleby łącznie wychodziło 250zł.
33% wartości zamówienia to wartość fajerwerków, które znajdują się w tym zestawie.
Promocja na fajerwerkimarket.pl jest jeszcze prostsza - przy zakupie fajerwerków za jakąś kwotę, możesz wybrać gratisy o wartości 23% zamówienia. Wpisujesz, co wybrałeś, w "Uwagi do zamówienia".
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to napisz.
Pozdrawiam

Ok dzięki za pomoc,już wszystko rozumiem.Takie pytanko tylko ,która promocja według ciebie jest korzystniejsza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok dzięki za pomoc,już wszystko rozumiem.Takie pytanko tylko ,która promocja według ciebie jest korzystniejsza ?

Na BigFunie. Ciekawe gratisy są w tych zestawach, i oczywiście większa jest ich wartość. No i nie musisz zamawiać jutro ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...