Skocz do zawartości
  • 0

Jak długo idzie paczka z bigfun


?odzianin

Pytanie

Tak jak napisałem zamówiłem dziś ok. 14:00 i sie pytam jak długo idzie paczka z bigfun i kiedy mogę sie jej spodziewać proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powinna iść tak około 2-4 dni, to oznacza że w piątek powinieneś mieć paczkę. Ewentualnie maksymalnie w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ja złożyłem zamówienie w piątek coś po 22:00+ to paczka była w domu we wtorek rano, a dodam że mieszkam w okolicach Jarocina (WLKP) a hurtownia znajduje się w Szczytnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odległości nie mają znaczenia, proces przez jaki przechodzi paczka jest uniezależniony od tego skąd ktoś zamawia. Tak jak zostało to wspomniane, regułą jest oczekiwanie 24-48 h od momentu nadania, tak więc realny czas oczekiwania to mniej więcej 48-72 h w dniach roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi się nie zdażyło czekać dłużej niż 2 dni, zazwyczaj na 2 dzień dostawałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co jeżeli kurier przyjedzie a mnie w domu nie będzie? i będę miał wyłączony telefon?


No może zostawić kartkę z prośbą o kontakt , lub zostawi u sąsiada jezeli chcesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak będziesz mieć wyłączny telefon, to po włączeniu zobaczysz, że dzwonił nieznany numer i do niego oddzwonisz! Ponadto dobre sklepy internetowe udostępniają nr przewozowy, dzięki któremu będziesz wiedzieć gdzie aktualnie znajduje się przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak będziesz mieć wyłączny telefon, to po włączeniu zobaczysz, że dzwonił nieznany numer i do niego oddzwonisz! Ponadto dobre sklepy internetowe udostępniają nr przewozowy, dzięki któremu będziesz wiedzieć gdzie aktualnie znajduje się przesyłka.

Taki numer można otrzymać w każdym sklepie tylko trzeba się upomnieć, BF ma to w standardzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...