Skocz do zawartości
  • 0

Z: Fajerwerki ! help!


Gość Hary

Pytanie

Gość Hary

Dobry ! Kto by znalazl czas na ulozenie mi stuffu za 400zł z przesylka ? Bede kupowal na bf raczej , poniewaz jest dosc tanio i zestawy promocyjne :) wracajac do stuffu w nim maja sie znajdowac rakiety petardy art.rozne mozdzierz do 100zł ( jakos tak , moze byc mniej lub wiecej , zalezy jak wam sie podoba , jak wy byscie to podzielili ?) no i wyrzutnie -\+ 280 zł ! Ps. nie chce miec klika wyrzutni chce troche postrzelac ale efektownie , jak kazdy... :D (z 10 + kostek jakby byly to by bylo super , 10 wliczajc z zestawami promo.... ) i tu mam pytanie czy lepiej zrobic pokaz czy odpalac kazda osobno ?
Dziekuje za odpowiedzi ! ( snieg sypie , juz czuc ten klimat pomalu ^^)
Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zatem jedziemy!
Moździerz:
SP0003 - 24zł
Rakietki:
JR8 - 18zł
Petardy:
JC05x3 - 27zł
Art. różne/różniste:
TXF441 - 8zł
Wulkany:
FC3001 - 13zł
TXF417 - 7zł
JF09-3 - 6zł
Wyrzutnie:
JW90 - 35zł
JW06 - 18zł
JW08 - 29zł
P7315 - 54zł
P7550 - 100zł
P7018 - 9zł
TXB821 - 10zł
2520 -16zł
TXB174 - 19zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff polecam jak kolega wyżej, bo sam nic lepszego nie wymyślę. Co do odpalania wyrzutni osobno czy robienia pokazu, polecam osobno. Więcej zabawy a pokaz będzie trwał chwilkę a tak to będziesz mógł podziwiać i odpalać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stuff polecam jak kolega wyżej, bo sam nic lepszego nie wymyślę. Co do odpalania wyrzutni osobno czy robienia pokazu, polecam osobno. Więcej zabawy a pokaz będzie trwał chwilkę a tak to będziesz mógł podziwiać i odpalać :).




Każesz mu odpalać osobno? Chyba tylko ze względu na klimat... Pokaz jest o wiele efektywniejszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każesz mu odpalać osobno? Chyba tylko ze względu na klimat... Pokaz jest o wiele efektywniejszy :P


Ja mu nic nie każę, napisałem co polecam. Ale fakt, jeżeli stawiasz na efekty to pokazik :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurde, powiem wam że jak oglądam filmikki z przed dwóch latt, to powiem wam że to pojedyncze odpalanie było bardziej ekscytujące :D niż pokaz który zrobiłlem w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...